صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
کلید صنعتی شدن مازندران شکست؛

برگشت بودجه برای تصاحب صندلی وزارت!!

شنیده شده 950 میلیون تومان از بودجه سازمان صنعت، معدن و تجارت در حالی به خزانه برگشت داده می شود که گویی صنعتگران مازندران در بهترین وجه ممکن، مشغول به کار هستند.

کد خبر : 1392

تاریخ انتشار : 10/04/1392 - 12:13


برگشت بودجه برای تصاحب صندلی وزارت!!

خط امید به نقل از بلاغ-صنعت مازندران در گیر و دار مسائل و مشکلات زیادی قرار دارد. موارد بسیاری باعث عقب ماندن صنعت در مازندران شده است، از مسائل زیست محیطی گرفته تا تنگناهای مالی و گاهی سنگ اندازی های بی دلیل در مقابل سرمایه گذار.

 

با پا گرفتن صنعت در مازندران، قفل غیر صنعتی بودن مازندران شکسته شود و بخشی از خیل عظیم بی کاران را به سوی خود جذب کند.

 

افراد با سرمایه های خود و با عشق برای ساختن این سرزمین، پا به عرصه ای پر تلاطم گذاشتند به این امید که همراهی برخی از مسئولین را با خود داشته باشند و این راه به خیر، رهنمون شود.

غافل از اینکه نه تنها همراهی و کمک برخی مسئولان را در کنار خود ندیدند بلکه شاهد سنگ اندازی برخی هم بودند و بعضا دست از پا درازتر، نه تنها عده ای را مشغول به کار نکردند بلکه آورده خود را هم از دست دادند.

شعار مسئولان در یاری عرصه صنعت و صنعتگران، تا به آنجاست که وقتی می دانند صنعت مازندران با مشکل نقدینگی مواجه است، به جای تزریق منابع مالی به این عرصه بیمار، بودجه برگشت می زنند.

بارها در جلسات و نشست های صنعتگران حضور داشته ایم و گلایه های آنها را در زمینه کمبود نقدینگی، کمبود مواد اولیه، سود بالای بانکی و ... شنیده ایم اما این مسئول کجاست که گلایه ها را نمی شنود و داعیه دار عرصه صنعت است و بودجه را صرف این بیمار نمی کند تا بهبودی حاصل شود.

شنیده شده 950 میلیون تومان از بودجه سازمان صنعت، معدن و تجارت در حالی به خزانه برگشت داده می شود که گویی صنعتگران مازندران در بهترین وجه ممکن، مشغول به کار هستند.

دیری به طول نمی انجامد که همین اندک صنعتگر و واحدهای مشغول به فعالیت که کج دار و مریض حرکت می کنند، از حرکت بایستند و این بار صنعت مازندران نه به دست مرکز نشینان، بلکه به دست خودمان، به نابودی کشیده شده و دوباره قفل شود.

و نکته قابل تامل تر آنکه  برخی از مسئولانی که نمی توانند صنعت استان را سر و سامان دهند، چگونه در حال رایزنی برای حضور در وزارت و و صندلی در پایتخت هستند شاید هم برگشت دادن بودجه، بخشی از راهی است که برای رسیدن به صندلی، لازم و ضروری است.

مسئولان مرتبط درباره این برگشت بودجه باید به جامعه صنعتگر مازندران پاسخگو باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : برگشت بودجه برای تصاحب صندلی وزارت!!

برگشت بودجه برای تصاحب صندلی وزارت!!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر