صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حجت الاسلام تقوی:

حركت در مسير شهدا در گرو ولايتمداري است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: حركت در مسير شهدا در گروعمل به وصاياي شهدا و ولايتمداري است.

کد خبر : 13888

تاریخ انتشار : 12/07/1393 - 10:04


حركت در مسير شهدا در گرو ولايتمداري است

به گزارش خط امید بهشهر ، حجت الاسلام سيد رضا تقوي شامگاه جمعه در مراسم اربعين آيت الله سيد صابر جباري امام جمعه فقيد بهشهر و نماينده مردم مازندران در خبرگان رهبري و يادواره 800 شهيد بهشهر در مصلي اين شهرستان افزود: شهدا وارثان اين انقلاب اند كه با خون خود درخت اين انقلاب را به ثمر نشاندند.

وي اظهار داشت: شهيدان با پاي عشق به ميدان جنگ رفتند و امروز با پاي استدلال نمي شود در اين ميدان وارد شد چرا كه همانگونه كه گفته اند: "پاي استدلاليان چوبين بود ، پاي چوبين سخت بي تمكين بود."

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بيان اينكه شهدا با نثار جان خود پاي آرمانهاي اين نظام مقدس ايستادند تا ما در آرامش و رفاه و آسايش زندگي كنيم و اكنون همه آرامش ما در اين جامعه مديون خون شهدا و رشادتهاي آنان است.

حجت الاسلام تقوي با بيان اينكه در هر شرايطي فعلي وظيفه ما پاسداري از خط و فرهنگ و ارزشهاي شهدا و شهادت و انقلاب است، يادآور شد: امروز ادامه راه شهدا يک وظيفه مهم است و اين استمرار و ادامه راه شهدا با پيروي از ولايت فقيه و عمل به وصيت نامه هاي شهدا محقق مي شود.

وي همچنبن باگراميداشت اربعين امام جمعه فقيد بهشهر اظهار داشت: آيت الله جباري  از جمله روحانيون و امام جمعه هاي پر تلاش، مخلص، مردمي براي مردم با فرهنگ، متقي و مومن بهشهر بود كه از ابتداي اقامه نماز جمعه در اين شهرستان براساس و معيار اخلاق و ايمان حركت كردند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور از آيت الله جباري بعنوان خدمتگزار مخلص براي مردم نام برد كه در طول 14 سال كه بنده مسئول نماز جمعه هستم و 800 امام جمعه در سطح كشور داريم و ذره اي تقاضاي شخصي و گلايه مندي نداشتند.

حجت الاسلام تقوي افزود: خوشبختانه مردم قدرشناس و عالم پرور بهشهرنيز قدر اين عالم بزرگوار را دانسته و با تشييع بي نظير اين عالم نستوه و مبارز نشان دادند كه همواره بايد از عالم خدمتگزار تجليل كرد.

آيت الله سید صابر جباری(ره)، نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری در سال1317 در روستای «متکازین» بهشهر متولد شد و در سال 1359 با حکم امام راحل به امامت جمعه شهرستان بهشهر منصوب و بيش از 30 سال امام جمعه بهشهر بودند كه در روز دوشنبه دهم شهریور ماه بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر به لقاء الله پیوست و پیکر پاکش روز چهارشنبه 12 شهریور ماه در جوار پنج شهید گمنام در مصلي بهشهر آرام گرفت. 

  

دیدگاه شما در مورد : حركت در مسير شهدا در گرو ولايتمداري است

حركت در مسير شهدا در گرو ولايتمداري است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر