صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

مردم غزه امروز بیش از هر چیز نیاز به سرپناه دارند

آیت الله علی معلمی گفت: مردان و زنان و کودکان غزه امروز بیش از هر چیز به سرپناه نیاز دارد که و به همین دلیل بازسازی خانه‌های آنها در اولویت قرار دارد.

کد خبر : 13823

تاریخ انتشار : 10/07/1393 - 09:51


مردم غزه امروز بیش از هر چیز نیاز به سرپناه دارند

به گزارش خط امید بهشهر آیت الله علی معلمی با اشاره به اینکه بر اساس آموزه‌های قرآن کریم و سنت رسول اکرم(ص) و سیره امامان معصوم باید به آسیب دیدگان کمک شود، اظهار داشت: هر کسی آنچه در توان دارد، سزاوار است تا در حمایت از کودکان فلسطینی کمک مالی و معنوی کند.

وی با بیان اینکه در حملات وحشیانه کودک‌کش رژیم صهیونستی بسیاری از کودکان غزه جان خود را از دست دادند، افزود: هر انسان آزاده‌ای با مشاهده جنایات وحشیانه این رژیم غاصب به این نتیجه می‌رسد که باید با آنها ابراز همدردی کرده و به اندازه وسع خود به این مسلمانان مظلوم کمک کند.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: مردان و زنان و کودکان غزه امروز بیش از هر چیز به سرپناه نیاز دارد که و به همین دلیل بازسازی خانه‌های آنها در اولویت قرار دارد.

امام جمعه قائم شهر اذعان کرد: همان‌گونه که امام راحل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کرد، ما نیز وظیفه داریم پیگیر امور مردم فلسطین خصوصا غزه باشیم و در یاد و خاطره شهدای آنها را گرامی بداریم.

معلمی همچنین ضمن تاکید بر سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از مظلومان فلسطین، خواستار تشکیل تیم‌های اجرایی توسط مسئولین ذیربط اعم از بسیج و سپاه، کمیته امداد و هلال احمر شد تا مردم با اعتماد بیشتری در حمایت از مردم فلسطین حضور بهم رسانند.

وی در رابطه با عدم حمایت کشورهای عربی به مردم بی‌دفاع فلسطین گفت: متاسفانه کشورهای عربی همسو با آمریکا حرکت می‌کنند و حمایتی از آنها مشاهده نمی‌شود.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آمریکا و اسرائیل دشمنان درجه اول اسلام هستند، افزود: کشور های اسلامی که از دشمنان حمایت می‌کنند مایه ننگ اسلام هستند.

معلمی در پایان بیان داشت: ملت‌های مسلمان با آگاهی کامل، کمک به مردم بی‌دفاع غزه را وظیفه خود می‌دانند و امیدواریم قیام‌هایی که در منطقه رخ می دهد، منجر به بیداری اسلامی شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : مردم غزه امروز بیش از هر چیز نیاز به سرپناه دارند

مردم غزه امروز بیش از هر چیز نیاز به سرپناه دارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر