صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
میثم پاینده خبر داد

برگزاری مراسم دعای عرفه در 13 مسجد شهرستان بهشهر

کارشناس روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر از برگزاری مراسم پرفیض دعای عرفه در 13 مسجد شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 13818

تاریخ انتشار : 09/07/1393 - 19:51


برگزاری مراسم دعای عرفه در 13 مسجد شهرستان  بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر میثم پاینده کارشناس روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر روز چهارشنبه 9 مهرماه در گفتگو با خبرنگار سایت خط امید از برگزاری مراسم روح بخش دعای عرفه در بیش از 13 مسجد شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

 

وی افزود: نهم ذی الحجه الحرام را ‏روز عَرَفه گویند، این روز از روزهای مهم برای مسلمانان و از جمله شیعیان است، در این روز حجاج از شهر مکه به صحرای عرفات آمده و در آنجا به راز و نیاز و دعا پرداخته و پس از نماز ظهر و عصر به مکه باز می گردند.

 

مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر گفت : دعای امام حسین (ع) در روز عرفه از مهم ترین اعمال این روز است که پس از نماز ظهر و عصر خوانده می شود که ‏مضامین آن عرشی است و مهمتر از قرائت آن تدبر در مضامین ارزشمند آن می باشد.

 

پاینده تصریح کرد: مطلب دیگری که در روز عرفه باید به آن توجه شود شهادت سفیر سرافراز امام حسین (ع) حضرت مسلم بن ‏عقیل است که اولین شهید راه کربلا است و شهادت آن بزرگوار در این روز اتفاق افتاده است.

 

کارشناس روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر اعلام کرد : مراسم روح بخش دعای عرفه در شهرستان بهشهر نیز روز شنبه 12 مهرماه راس ساعت 15 در مسجد جامع بهشهر برگزار می شود.

 

وی در پایان عنوان کرد: طبق هماهنگی های بعمل آمده دعای پرفیض عرفه همزمان با مسجد جامع بهشهر ، در مساجد جامع و شریفیه رستمکلا ، صاحب الزمان علمدار محله خلیل شهر ، حضرت ابوالفضل (ع) یکه توت ، صاحب الزمان (عج) گرجی محله ، حضرت ولی عصر(عج) روستای قره تپه ، امام رضا (ع) روستای حسین آباد ، حسینیه ارشاد زاغمرز ، جامع سارو ، جامع زیروان ، جامع زینوند و مهدیه آسیابسر برگزار خواهد شد. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری مراسم دعای عرفه در 13 مسجد شهرستان بهشهر

برگزاری مراسم دعای عرفه در 13 مسجد شهرستان  بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر