صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده بابل:

دولت باید گام های بلندتری برای حل مشکلات مردم بردارد

علی اکبر ناصری گفت: ما از دولت انتظار داریم که گام‌های بلندتری را برای حل مشکلات مردم بردارد و اگر تذکری هم می‌دهیم فقط به همین دلیل است.

کد خبر : 13779

تاریخ انتشار : 09/07/1393 - 11:07


دولت باید گام های بلندتری برای حل مشکلات مردم بردارد

به گزارش خط امید بهشهر ، علی اکبر ناصری در جمع خبرنگاران خانه ملت، با اشاره به ضرورت تقویت تعامل مجلس و دولت نیز اشاره کرد و گفت: مجلس نهم همواره به مدار منافع و مصالح و در مسیر حل مشکلات مردم و پیشبرد امور تلاش کرده است و در این راستا وظیفه خود می‌داند که با مسئولان، دولت و همه شبکه‌های اجرایی همراهی و مشارکت لازم را داشته باشد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این وظیفه نمایندگان مردم است و به لطف خدا تاکنون مجلس نهم در این مسیر خود حرکت کرده است.

ناصری بیان کرد: از سوی دیگر ما نیز از دولت انتظار داریم که گام‌های بلندتری را برای حل مشکلات مردم بردارد و اگر تذکری هم می‌دهیم فقط به همین دلیل است.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: مجلس در بحث بیمه بیکاری، عشایر، تحول سلامت، هدفمندی یارانه‌ها بویژه یارانه تولید نشان داده است که عزم خود را برای همراهی با دولت، کاهش چالش‌ها و آسایش مردم جزم کرده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت هم البته در این زمینه خوب عمل کرده است و امیدوارم با همین مشی و شیوه اعتدال به دور از تندروی‌های سیاسی و جناحی در این سمت و به این منظور حرکت کند. 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت باید گام های بلندتری برای حل مشکلات مردم بردارد

دولت باید گام های بلندتری برای حل مشکلات مردم بردارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر