صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده نوشهر و چالوس:

در حوزه دریا و گردشگری دریایی هیچ کاری در مازندران انجام نشد

قاسم احمدی لاشکی گفت: در حوزه دریا و گردشگری دریایی ما هیچ کاری در مازندران انجام ندادیم و این ثروت عظیم را به فراموشی سپردیم.

کد خبر : 13757

تاریخ انتشار : 08/07/1393 - 20:29


در حوزه دریا و گردشگری دریایی هیچ کاری در مازندران انجام نشد

به گزارش خط امید بهشهر _ قاسم احمدی لاشکی اظهار داشت: با توجه به اینکه، سالانه میزبان جمعیت بسیاری از مسافران به مازندران هستیم، ‌هنوز نتوانستیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: امروز شاهد رشد احداث هتل و واحدهای پذیرایی در مازندران بوده، در صورتی که باید در بخش‌های دیگر گردشگری و توریست نیز سرمایه‌گذاری شود.

احمدی تاکید کرد: در حوزه دریا و گردشگری دریایی ما هیچ کاری در مازندران انجام ندادیم و این ثروت عظیم را به فراموشی سپردیم.

وی بیان کرد: غرب استان، مرکز جذب توریست در مازندران بوده و در این زمینه از استعداد بالایی برخوردار است اما متاسفانه کارهای زیربنایی صورت نگرفته است.

احمدی افزود: اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری مازندران باید با سرمایه گذاران مختلفی جهت رشد و توسعه صنعت گردشگری مخصوصا گردشگری دریایی وارد مذاکره و آن‌ها را جذب کند.

وی تصریح کرد: به واسطه اینکه شهرستان‌های غرب استان سالانه میزبان گردشگران و مناطق توریستی محسوب می شوند نیاز است مدیرکل گردشگری  مازندران زمان بیشتری را به این مناطق اختصاص دهد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : در حوزه دریا و گردشگری دریایی هیچ کاری در مازندران انجام نشد

در حوزه دریا و گردشگری دریایی هیچ کاری در مازندران انجام نشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر