صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر جهادکشاورزی بهشهر خبر داد

تخصیص 31 هزار ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به بهشهر

مدیر جهادکشاورزی شهرستان بهشهر از تخصیص بیش از 31 هزار و 641 میلیون ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به این شهرستان در سال جاری خبر داد.

کد خبر : 13706

تاریخ انتشار : 07/07/1393 - 10:19


تخصیص 31 هزار ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی مازندران، غلامرضا قنبری اظهار داشت: در راستای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به منظور افزایش ضریب مکانیزاسیون، کاهش ضایعات و مصرف انرژی، در سال‌ جاری بیش از 31 هزار و 641 میلیون ریال تسهیلات از محل خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی از سوی سازمان جهادکشاورزی مازندران به شهرستان بهشهر اختصاص داده شده است.

 

وی افزود: در این راستا تاکنون 85 متقاضی دریافت ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی از قبیل تراکتور، کمباین غلات، کمباین مخصوص برداشت برنج، ماشین نشاکار برنج، تیلر، بیلر، کاه‌بند، دروگر، انواع سمپاش، کارنده‌ها، روتیواتور و پادلر پس از بررسی به بانک کشاورزی جهت برخورداری از تسهیلات معرفی شدند.

 

قنبری تصریح کرد: در حال حاضر بیشتر متقاضیان مشغول امور بانکی بوده و پیش‌بینی می‌شود از این میزان اعتبار تا پایان آذرماه سال‌جاری، بیش از 80 درصد قابل جذب باشد.

 

وی در پایان گفت: در سال‌های اخیر روند افزایش تعداد ادوات و ماشین‌آلات کشاورزی سیر صعودی داشته و با ادامه این روند در سال‌های آینده شاهد تحول و توسعه مکانیزاسیون بخش کشاورزی منطقه خواهیم بود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تخصیص 31 هزار ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به بهشهر

تخصیص 31 هزار ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی به بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر