صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون عمرانی استاندار در بهشهر

بهشهر دارای پتانسیلهای فراوان در زمینه گردشگری است / توسعه بهشهر، متناسب با توانمندی هایش نیست

سید علی نبیان معاونت عمرانی استانداری مازندران گفت : بهشهر دارای قابلیتها و پتانسیلهای فراوانی در زمینه گردشگری است که متاسفانه رشد و توسعه بهشهر، متناسب با این توانمندی و ظرفیت ها نیست.

کد خبر : 13705

تاریخ انتشار : 08/07/1393 - 12:07


بهشهر دارای پتانسیلهای فراوان در زمینه گردشگری است / توسعه بهشهر، متناسب با توانمندی هایش نیست

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر سید علی نبیان معاونت عمرانی استانداری مازندران در جلسه مشترک با اعضای شورای اسلامی و شهردا ر بهشهر که در ساختمان شورای اسلامی برگزار شد گفت : با سیاستهای دولت تدبیر و امید در عرصه اقتصاد و سرمایه گذاری با رشد روزافزون حضور سرمایه گذاران در حوزه های مختلف عمرانی و گردشگری در استان مواجه هستیم و باید با تدوین شیوه نامه ای واحد در جهت معرفی پروژه های موثر در توسعه شهرستان و تسهیل مراحل جذب سرمایه گذاران در کوتاه ترین زمان اقدام کنیم.

 

علی نبیان تاکید کرد : اعضای شورای شهر باید علاوه بر اعلام برنامه های عمرا نی تدوین شده، بسته طرح های مطالعه شده مرتبط با جذب سرمایه گذار و توسعه اقتصادی شهر را تهیه و در اختیار سرمایه گذاران قرار دهند.

 

 

معاونت عمرانی استانداری مازندران گفت : مدیریت منابع موجود بسیار ضروری است و ما باید توانمندیهای خود را با توجه به قابلیتهای موجود گسترش دهیم.

 

سید علی نبیان افزود : بهشهر نیز دارای قابلیتها و پتانسیلهای فراوانی در زمینه گردشگری میباشد که متاسفانه رشد و توسعه بهشهر، متناسب با این توانمندی و ظرفیت نبوده و با توجه به اهمیت صنعت گردشگری و درآمد زایی آن، لازم است که به گونه ای بهینه این اماکن  مدیریت شود. 

 

 

حمیدآزموده شهردار بهشهر در این نشست با اشاره به کاستیهای موجود و با اعلام وضعیت پروژ ه ها گفت : فاز دوم پروژه عمرانی منطقه کوهی خیل با توجه به کمبود اعتبارات و مشکلات ما لی شهرداری  با اجرای مسیر انحرافی سیلاب اجرا شده است و شهرداری توا نسته به منظورتغییر وبازگشایی مسیر رودخانه بیش از 1500 متر مربع ازخانه های مجاور ِ رودخانه را تملک و تاکنون بیش از25میلیارد ریال در این منطقه  هزینه کرده است.

 

شهردار بهشهر ادامه داد : به منظور هدایت آبهای سطحی ناشی از بارندگی سیلاب در منطقه شمالی بهشهر خیابان فرودگاه و سی متری آیت الله کوهستانی باید نسبت به آزادسازی اراضی کارخانه بهپاک به مساحت  15000متر مربع اقدام شود که در ازای این تعامل مطمئنا شهرداری نیز با ارائه تسهیلات  لازم و مرتبط ، به سرمایه گذاری این کارخانه کمک ویژ ه ایی خواهد داشت .

 

وی اعلام کرد : شهرداری بهشهر آمادگی خود را به منظور توسعه گردشگری برای تحویل قطعه های گردشگری آبشار سنگ نو  ، چشمه عمارت و واگذاری عباس آباد به منابع طبیعی و میراث فرهنگی اعلام نموده  که نیازمندیم منابع طبیعی در این امر یاریمان نماید . 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر دارای پتانسیلهای فراوان در زمینه گردشگری است / توسعه بهشهر، متناسب با توانمندی هایش نیست

بهشهر دارای پتانسیلهای فراوان در زمینه گردشگری است / توسعه بهشهر، متناسب با توانمندی هایش نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر