صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در مجمع بسیج شهرستان

وضعیت بیکاری و طلاق در شهرستان بهشهر بررسی شد

در اجلاسیه شورای راهبردی مجمع بسیج شهرستان بهشهر وضعیت بیکاری و طلاق دراین شهرستان بررسی شد و راهکارهای برون رفت از این مشکلات ارائه شد.

کد خبر : 13673

تاریخ انتشار : 07/07/1393 - 13:34


وضعیت بیکاری و طلاق در شهرستان بهشهر بررسی شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر اجلاسیه شورای راهبردی مجمع بسیج شهرستان بهشهر با حضور محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر ،سرهنگ علی نجفی فرمانده سپاه بهشهر ،مسئولین ادارات و جمعی از نخبگان شهرستان در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد.

 

سرهنگ نجفی فرمانده سپاه بهشهر در این جلسه گفت : مجمع بسیج شهرستان بهشهر دارای هشت کارگروه می باشد که هر کدام از کارگروه ها در حوزه فعالیت خود به شناسایی آسیب ها و نقاط قوت و ضعف شهرستان می پردازند و در نهایت راهکارهای اختصاصی برای پیشرفت شهرستان ازائه می دهند.

 

نجفی افزود : این مجمع شامل کارگروه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصاد، بانوان، سلامت، امنیت، اخلاقی با محوریت حلقه های صالحین و کارگروه علمی و پژوهشی است که نخبگان هر حوزه در آن فعالیت می کنند.

 

فرمانده سپاه بهشهر گفت : با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نام گرفت ،کارگروه های اقتصادی و فرهنگی ما فعالیت های خود را متمرکز کرده اند تا بتوانیم با ارائه راهکارهای مناسب و کارشناسانه در جهت پیشرفت فرهنگ و اقتصاد شهرستان قدم مثبتی برداریم.

 

در این جلسه آقای وحیدی در خصوص کارگروه اجتماعی  و معضلات اجتماعی شهرستان به ارائه گزارش پرداخت و یکی از معضلات جدی که شهرستان با آن گریبان گیر هست را معضل بیکاری جوانان برشمرد و در پایان گزارش راهکارهای برون رفت از این معضل را بیان کرد. 

 

همچنین سرکار خانم هاشمی نیز به مشکلات حوزه بانوان در شهرستان بهشهر پرداخت و ضمن ابراز نگرانی در خصوص افزایش طلاق در شهرستان به راهکارهای جلوگیری از این معضل اجتماعی اشاره کرد.

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 10 مهر 1393 - 14:38
  حسن

  کدام کار پیگری شد بهشهر خراب شده هست . از وقتی کار خانه چیت بافی خابید بهشهر ام به کمای ابدی کار رفت . و چجرا جوانان با استان های همچون سمنان قم گلستان مهاجرت می کنند !!!!!!!!!!.....

  0 0
دیدگاه شما در مورد : وضعیت بیکاری و طلاق در شهرستان بهشهر بررسی شد

وضعیت بیکاری و طلاق در شهرستان بهشهر بررسی شد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر