صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر تاکید کرد

حل کامل معضل زباله محتاج نگاه ویژه مسئولین به منطقه

حمید آزموده گفت: از مسئولان انتظار میرود برای حل کامل این معضل نگاه ویژ ه ایی به این منطقه داشته باشند .

کد خبر : 13655

تاریخ انتشار : 07/07/1393 - 12:46


حل کامل معضل زباله محتاج نگاه ویژه مسئولین به منطقه

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر جلسه کارگروه تخصصی پسماند استان با حضور سید محمد محمدی تاکامی مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران و کارشناسان سازمان بازیافت و محیط زیست بهمراه بازدید میدانی از محل احداث کارخانه کمپوست بهشهر برگزار شد.

 

شهردار بهشهر با اشاره به تنگناهای موجود در توسعه و ساخت کارخانه کمپوست گفت : با توجه به وعده های مختلف در ساخت وتزریق اعتبارات به کارخانه کمپوست متاسفانه بعد از گذشت6 سال نتوانستیم این پروژه را به بهره برداری برسانیم .

 

حمید آزموده با تاکید بر اینکه تا کنون بیش از 6 میلیارد تومان برای کارخانه کمپوست هزینه شده  که مبلغ 3میلیارد تومان آن از اعتبارات استانی بوده است افزود : امروز برای ترخیص دستگاه ویندرو همزن از گمرک که 1میلیارد و 800 میلیون تومان برای آن پرداخت شده و به منظور احداث آزمایشگاه ، تصفیه خانه و پردازش ، ساختمان اداری – بتن ریزی – محوطه سازی ، آسفالت مسیر تردد وسائل نقلیه سنگین جهت حمل زباله و دگر عملیات عمرانی بازهم نیازمند تامین اعتبار ی بالغ بر 3 میلیارد تومان هستیم.

 

شهردار بهشهر نسبت به مشکلات شهروندان ساکن در منطقه دپوی زباله ابراز نگرانی کرد و خاطر نشان کرد: اکنون  با توجه به گودبرداری ،خاکریزی و آهک پاشی  مطمئنا سلامت و بهداشت ساکنان منطقه دراثر بوی نامطبوع ناشی از زباله های دپو شده در تهدید جدی قرار دارد که از مسئولان انتظار میرود برای حل کامل این معضل نگاه ویژ ه ایی به این منطقه داشته باشند .

 

آزموده در پایان گفت : با توجه به حجم بالای زباله در سه شهرستان انتظار میرود که 5 شهردار ی نسبت به آموزش و فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبدا برای شهروندان در این زمینه به منظور کاهش حجم زباله ، مخصوصا از مدارس، آغازبه فعالیت کرده که دراین زمینه ما فعالیت فرهنگی خود را آغاز کرده اییم .

  

  

دیدگاه شما در مورد : حل کامل معضل زباله محتاج نگاه ویژه مسئولین به منطقه

حل کامل معضل زباله محتاج نگاه ویژه مسئولین به منطقه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر