صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد:

چرا زور بانک‌ ها به 550 بدهکار اصلی خود نمی رسد؟!

شمس الله شریعت نژاد گفت: بیش از 70 درصد از منابع بانکی کشور در اختیار 550 نفر بدهکار بزرگ بانکی است لکن بانک ها در جهت وصول این بخش عظیم از منابع خود هیچ اقدامی صورت نمی دهند.

کد خبر : 13604

تاریخ انتشار : 06/07/1393 - 09:53


چرا زور بانک‌ ها به 550 بدهکار اصلی خود نمی رسد؟!

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از تنکابن 24 شمس الله شریعت نژاد در جلسه ی شورای اداری این شهرستان ضمن اشاره به مقاومت مردم مظلوم غزه و فلسطین در برابر هجوم وحشیانه ی رژیم غاصب اسرائیل، این دستاورد بزرگ را حاصل مقاومت مردم ایران در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... دانست.

وی افزود: غزه با جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر، تحت تاثیر فرهنگ شهادت طلبی مردم ایران، هزار شهید را در راه حفظ از آرمان های اسلام، تقدیم امت های اسلامی در سراسر جهان کرده است.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حفظ و صیانت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی ایران، پیگیری و به سرانجام رساندن مذاکرات اخیر دولت مردان در جبهه ی برون مرزی را از مهم ترین مسائل روز کشور برشمرد.

شریعت نژاد گفت: در جبهه ی برون مرزی و در مذاکرات هسته ای، رعایت خطوط قرمز و حفظ و صیانت از ارکان مقدس نظام و ارزش های مملکت از مهم‌ترین وظایف دولت‌مردان بوده و امید است در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری، سرانجام خیر در انتظار مردم و نظام اسلامی کشورمان باشد.

این مسئول تصریح کرد: تحریم های اقتصادی قدرت های استکباری نه تنها مانع از پیشرفت کشورمان نشده، بلکه باعث افزایش راندمان تولیدات داخله و کاهش 50 درصدی اتکای دولت به بودجه ی فروش نفت شده است.

این نماینده در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن انتقاد از عملکرد برخی از بانک ها در جهت وصول مطالبات خود از مردم، بیان داشت: چرا بانک ها تنها به دنبال وصول مطالبات خود از اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه هستند؟

وی با اظهار تاسف از اینکه بانک ها در مسیر وصول مطالبات خود کرامت انسانی را خدشه دار می کنند، اذعان داشت: بیش از 70 درصد از منابع بانکی کشور در اختیار 550 نفر بدهکار بزرگ بانکی است لکن بانک ها در جهت وصول این بخش عظیم از منابع خود هیچ اقدامی صورت نمی دهند.

شریعت نژاد تصریح کرد: اگر بانک ها در وصول مطالبات با بهره گیری از توان و نیروی قانونی خود با قاطعیت برخورد می کنند چرا قادر به دریافت 70 درصدی منابع خود از 550 بدهکار اصلی بانک ها اقدامی صورت نمی دهند؟ آیا زورشان به این بدهکاران نمی رسد و یا قدرت بدهکاران از کارایی قانون بانکی کشور بیشتر است؟ 

  

دیدگاه شما در مورد : چرا زور بانک‌ ها به 550 بدهکار اصلی خود نمی رسد؟!

چرا زور بانک‌ ها به 550 بدهکار اصلی خود نمی رسد؟!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر