صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نام‌آوران کشتی خلیل‌شهرتجلیل شدند

در آیین افتتاح خانه کشتی خلیل‌شهر، از نام‌آوران کشتی این شهر قدردانی شد.

کد خبر : 1350

تاریخ انتشار : 07/04/1392 - 09:56


  نام‌آوران کشتی خلیل‌شهرتجلیل شدند

به گزارش خط امید ، شامگاه پنج‌شنبه با حضور غلام‌رضا نوری‌زاده دبیر هیئت کشتی مازندران، محمد پور‌خلیلی مشاور معاون وزیر ورزش و جوانان، مریم کیومرثی معاون مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، عبدالله ریاحی معاون فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی، انتظامی و نظامی شهرستان بهشهر همچنین با حضور خیّران، کشتی‌گیران و ورزش‌دوستان خلیل‌شهری، خانه کشتی این شهر واقع در منطقه زیبای «کشیر‌خیل» به‌طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

محمد‌تقی محمد‌پور، رئیس هیئت کشتی خلیل‌شهر در آیین این افتتاح پروژه اظهار داشت: خانه کشتی خلیل‌شهر ابتدا در سال 69 با همت شورای اسلامی وقت افتتاح شد و در سال گذشته پس از افزایش بنا به 400 متر مربع و دریافت اعتبار از وزارت ورزش و جوانان، در مدت یک سال ساخته شد.

وی افزود: زمین اولیه به مساحت 200 متر‌مربع در دهه 70 و افزایش آن به 400 متر در دهه 80، توسط خیّر ارزشمند خلیل‌شهری، غلام‌علی محمد‌پور، انجام گرفت.

محمد‌پور خلیلی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: مربیان دلسوزی چون محمد‌رضا رضا‌زاده، شعبان تات‌پور، محمد‌باقر محمد‌پور و علی‌ااصغر نصیری با تمام توان و اندیشه برای پیشرفت کشتی این شهر زحمت کشیدند و باید قدر زحماتشان را بدانیم.

رئیس هیئت کشتی خلیل‌شهر از فرزاد عموزاد‌خلیلی، مجتبی عموزاد‌خلیلی، ابوالفضل خلیلی، علی‌رضا خلیلی، روح‌الله حمزه‌ای، محمد‌حنیف بخشنده، محمد زیاری، اسماعیل مولایی، رضا خلیلی، محمد شفاهی، محمد عموزاد‌خلیلی و مهدی درویشی به‌عنوان نام‌آوران کشتی خلیل‌شهر یاد کرد.

در پایان، علاوه بر اهدای جوایز به قهرمانان و آینده‌داران کشتی خلیل‌شهر، لوح سپاسی هم به بانیِ خانه کشتی، حاج غلام‌علی محمد‌پور تقدیم شد./فارس 

  

دیدگاه شما در مورد : نام‌آوران کشتی خلیل‌شهرتجلیل شدند

  نام‌آوران کشتی خلیل‌شهرتجلیل شدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر