صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جلسه شوراي ترافيك شهرستان بهشهربرگزار گرديد

جلسه شوراي ترافيك شهرستان بهشهر به رياست محمد تقي نورزاد فرماندار و رئيس شوراي ترافيك شهرستان و با حضور اكثريت اعضاي اين شورا در دفتر فرماندار بهشهر تشكيل گرديد.

کد خبر : 1349

تاریخ انتشار : 07/04/1392 - 09:44


جلسه شوراي ترافيك شهرستان بهشهربرگزار گرديد

 

به گزارش خط امید، فرماندار بهشهر با تقدير از عوامل اجرايي در احداث چهارراه آزادي گفت: بهره برداري از چهار راه آزادي قبل زمان تعيين شده ، باعث خوشحالي شهروندان و كاهش تصادفات دراين محدود شده است.

نورزاد در ادامه خواستار پيگيري و رفع مشكل زير گذر سارو تا بهر ه برداري آن، افزود: بهره برداري از زيرگذر سارو علاوه بركاهش تصادفات شهروندان و مسافران عزيز ، نگراني دسترسي اهالي منطقه به زمين هاي كشاورزي شمالي را از بين خواهد برد.

فرماندار بهشهر به تخريب بعضي از گارد ريل ها در مسير جاده هاي بين المللي و كوهستاني اشاره كرد و افزود: نسبت به تعويض و يا نصب گارد ريل ها در مسير بريدگي و خطرناك توسط اداره راه و مسكن شهر سازي ، باعث كاهش حوادث هاي ناخواسته خواهد شد..

فرماندار بهشهر با تقدير ازعوامل اجرايي نصب دوربين كنترل ترافيكي در چهارآزادي و چهار راه گرگان افزود: شهرداري بهشهر علاوه برتعيين فضاي مناسبي جهت استقرار مامورين راهنمائي و رانندگي در چهار راههاي مذكور، نسبت به اجراي آرام ساز قبل از بريدگي چيت سازي اقدام كند.

درخواست هاي ترافيكي شهروندان بهشهري در اين جلسه از سوي فرماندار مطرح شد، كه مقرر گرديد با همكاري دهياري هاي بخش مركزي، نسبت به اصلاح آرام سازهاي ترافيكي در جاده دريا زاغمرز توسط اداره راه و مسكن شهرسازي و پليس راهور طبق استاندارد هاي و همچنين احداث ايستگاه راهور در شهر خليل شهر پيگيري و اقدام شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : جلسه شوراي ترافيك شهرستان بهشهربرگزار گرديد

جلسه شوراي ترافيك شهرستان بهشهربرگزار گرديد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر