صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در نشست صمیمی شورا مطرح شد

عدم تعهد شهرداری بهشهر و گلوگاه در احداث کمپوست زباله / جایگاه واقعی نکا در سطح استان حفظ شود

رئیس شورای اسلامی شهر نکا با اشاره به تعهد شهرداری نکا در زمینه احداث کارخانه کمپوست در بهشهرگفت: عدم تعهد توسط شهرداری بهشهر و گلوگاه در احداث کارخانه کپوست زباله و کشتارگاه صنعتی از شهرک صنعتی نکا قابل توجه است که باید پیگیری شود.

کد خبر : 13489

تاریخ انتشار : 02/07/1393 - 10:18


عدم تعهد شهرداری بهشهر و گلوگاه در احداث کمپوست زباله / جایگاه واقعی نکا در سطح استان حفظ شود

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از نکا آنلاین ، محمدرضا غلامی در نشست صمیمی اعضای شورا با فرماندار نکا ، مردم را بهترین سرمایه برای فعالیت و تلاش در جهت توسعه شهرستان برشمرد و اظهار داشت ظرفیت کار برای رساندن شهر و شهرستان به جایگاه واقعی خود بسیار بالاست و این امر می طلبد  تا با به کارگیری همه ظرفیت های درون شهرستان و بیرون آن در استان و کشور به خصوص در حوزه انسانی محقق شود.

 
غلامی با اشاره به پروژه های در دست اقدام شورای شهر افزود: اجرای دیواره سیل بند با اعتبار دو میلیارد ریال ، احداث کانال هدایت آب در کوچه شهید باقری ، اجرای طرح ویژه از جمله فعالیت های اخیر این مجموعه می باشد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر نکا با بیان عمده برنامه های اساسی شهرستان تصریح کرد:  اتمام پروژوه ورودی غربی کمربندی ، تکمیل پل برای تسهیل در شرایط خاص این نقطه شهری ، طراحی و احداث تقاطع غیر هم سطح در ورودی شرقی شهر و کمربندی ، احداث تقاطع غیر همسطح در مسیر جاده نیروگاه و ۳۰ متری ، احداث پل مسیر رودخانه در ترک محله ، آب های سطحی ، اتمام سد لاستیکی و دیوار حفاظتی برای کاهش حوادث در رودخانه را از دیگر پروژه های مهم شهرستان به شمار می آید.
 
غلامی با اشاره به تعهد شهرداری نکا در زمینه احداث کارخانه کمپوست در بهشهر ، عدم انجام تعهد توسط شهرداری بهشهر و گلوگاه در احداث کشتارگاه صنعتی از شهرک صنعتی نکا را قابل توجه دانست و اضافه کرد : شهرداری نکا موظف شد یکصد و پنجاه میلیون تومان برای این پروژه هزینه کند که تاکنون ۲برابر این رقم یعنی ۳۰۰ میلیون برای آن هزینه نموده است.
 
وی گفت:  از نماینده محترم مجلس برای اجرای برخی از این پروژه ها مساعدت خواسته شد و امیدواریم به آن پاسخ مثبت دهند.
 
این مقام مسئول خطاب به فرماندار اظهار کرد: با هدایت و استفاده از ظرفیت مدیریتی جنابعالی اجرای این پروژه ها إن شاء الله امسال اجرایی خواهد شد.
 
رحیم قاسمی طوسی فرماندار نکا ، شورا را شایسته تلاش بیش از این دانست و بیان داشت:  وحدت عقیده و پرهیز از چند صدائی و استفاده از رویه های متناسب با توسعه شهر باید محور مناسبت ها باشد.
 
وی با اشاره به انتخاب شهردار توسط شورا متذکر شد: همه توان ، تخصص و مدیریت شهرستان و منطقه برای انتخاب مدیریت شهری و شهرداری بکار گرفته شود و تلاش گردد با مطالعه دقیق و دریافت برنامه های خلاقانه و نو این مهم صورت پذیرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : عدم تعهد شهرداری بهشهر و گلوگاه در احداث کمپوست زباله / جایگاه واقعی نکا در سطح استان حفظ شود

عدم تعهد شهرداری بهشهر و گلوگاه در احداث کمپوست زباله / جایگاه واقعی نکا در سطح استان حفظ شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر