صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
همزمان با اولین روز مهر

دبیرستان 15 کلاسه آیت الله طالقانی افتتاح شد/تصاویر

دبیرستان پسرانه 15 کلاسه آیت الله طالقانی در اولین روز مهر ماه و شروع سال تحصیلی افتتاح شد.

کد خبر : 13473

تاریخ انتشار : 01/07/1393 - 13:28


دبیرستان 15 کلاسه آیت الله طالقانی افتتاح شد/تصاویر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر دبیرستان پسرانه آیت الله طالقانی با حضور دکتر یونسی معاون امنیتی سیاسی استاندار مازندران و نورزاد فرماندار بهشهر ،حجت السلام سید ضیا جباری امام جمعه موقت بهشهر،خانواده معظم شهدا و مسئولین استانی و شهرستانی همراه با نواختن زنگ مهر افتتاح شد.

 

ابولقاسم ثلاثی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت : دبیرستان پسرانه آیت الله طالقانی از سال 91 در زمینی به مساحت 3000 متر مربع کلنگ خورد و در مهر سال 93 با هزینه ایی بالغ بر 30 میلیارد ريال به بهره برداری رسید.

 

ثلاثی افزود : این مدرسه شامل 15 کلاس درس  در سه طبقه ، سالن ورزش چند منظوره به مساحت 700 متر مربع با هزینه ایی بالغ بر 18 میلیارد ريال و نمازخانه می باشد که توسط خیر محترم جناب آقای مدلل ساخته شده است.

 

مدیر آموزش و پرورش بهشهر ادامه داد: تا کنون 3 مدرسه مقاوم سازی شده اند و 3 مدرسه آیت الله برهانی،استعدادهای درخشان شهید بهشتی (قلم چی) و آیت الله طالقانی نیز تخریب بازسازی شده اند و در حال حاضر 7 مدرسه داریم که بالای 40 سال قدمت دارند و باید هرچه سریعتر تخریب و بازسازی شوند.

 

 

 

 

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : دبیرستان 15 کلاسه آیت الله طالقانی افتتاح شد/تصاویر

دبیرستان 15 کلاسه آیت الله طالقانی افتتاح شد/تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر