صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور مشاور معاون وزیر ورزش و جوانان

خانه کشتی خلیل‌شهر افتتاح شد

خانه کشتی خلیل‌شهر از سری طرح‌های توسعه‌ای وزارت ورزش و جوانان در شهرستان بهشهر، رسماً افتتاح شد.

کد خبر : 1346

تاریخ انتشار : 07/04/1392 - 02:23


خانه کشتی خلیل‌شهر افتتاح شد

به گزارش خط امید ، شامگاه پنجشنبه و با حضور مشاور معاون اداری مالی وزیر ورزش و جوانان همچنین با حضور دبیر هیئت کشتی استان مازندران، مسئولان محلی و جمع زیادی از اهالی کشتی خلیل‌شهر، خانه کشتیِ این شهر زیبا و توریستیِ شرق مازندران، افتتاح شد.

در آیین افتتاح، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، گفت: در سال 1367، از سوی غلامعلی محمدپور 200 متر مربع زمین برای ساخت خانه کشتی خلیل‌شهر اهدا، و پس از چند سال ساخته شد.

سید عسگری اکبری افزود: اما این فضا برای شهر کشتی‌خیزی چون خلیل‌شهر کوچک بود و بار دیگر 200 متر‌مربع از سوی همین فرد نیکو‌کار به خانه کشتی اضافه شد و سال گذشته توسط معاون اداری مالی برای توسعه آن بودجه‌ای در نظر گرفته شد.

وی در ادامه، گفت: این پروژه با صرف هزینه 140 میلیون تومان، با کمک مسئولان شهرستان، تلاش و پیگیری‌های هیئت کشتی و کشتی‌دوستان خلیل‌شهر، در موعد مقرر به بهره‌برداری رسید.

اکبری در پایان سخنان خود از افتتاح سالن ورزشی شهید هاشمی‌نژاد تا چند ماه آینده خبر داد و گفت: سالن ورزشی شهید هاشمی‌نژاد یکی از پروژه‌های ملی استان مازندران است.

به گزارش خط امید ، با افتتاح خانه کشتی خلیل‌شهر، سه هیئت کشتیِ فعال شهرستان بهشهر(رستم‌کلا، خلیل‌شهر و بهشهر)، صاحبِ فضایی برای انجام تمرینات و مسابقات شدند. 

  

دیدگاه شما در مورد : خانه کشتی خلیل‌شهر افتتاح شد

خانه کشتی خلیل‌شهر افتتاح شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر