صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس مجمع امور صنفی بهشهر مطرح کرد

نسبت به برپایی جمعه بازار انتقاد داریم/ وانت‌بارها شهر را احاطه کرده‌اند

رئیس مجمع امور صنفی بهشهر با انتقاد شدید از برپایی انواع بازارها در سطح شهر گفت: وانت‌بارها کل شهر را احاطه کرده‌اند و در حاشیه جاده‌ها در حال کسب و کار هستند و مثل اینکه لابی‌گری آنها از ما بیشتر است.

کد خبر : 1340

تاریخ انتشار : 06/04/1392 - 12:14


نسبت به برپایی جمعه بازار انتقاد داریم/ وانت‌بارها شهر را احاطه کرده‌اند

به گزارش خط امید، بهمن عالمی رئیس مجمع امور صنفی بهشهر بعدازظهر امروز در همایش روز اصناف در باشگاه برق ساری گفت: اصناف و بازاریان در خلق حماسه سیاسی نقش بسیار مهمی داشتند.

عالمی با تاکید بر اینکه جایگاه اصناف در استان مازندران باید احیا شود، افزود: در چند سال اخیر شاهد کمرنگ بودن اصناف در بین مردم بودیم.

وی یکی از علت‌های کمرنگ بودن اصناف را در جامعه عدم همکاری بعضی از دستگاه‌های اجرایی دانست و خواستار همکاری و توجه هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی با اصناف شد.

رئیس مجمع امور صنفی بهشهر با اشاره به اینکه برنامه شهرک‌های صنفی کار و عملکرد موردنیاز یک صنف نیست، تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی و مدیران رده بالای کشوری باید در این برنامه حضور داشته باشند تا به نتایج مطلوب خود برسند.

عالمی وجود شهرک‌های صنعتی را نیاز واقعی شهرستان‌ها دانست و افزود: شهرک‌های صنعتی باید با توجه به برنامه مدون و همکاری مسئولان پررنگ‌تر شود.

وی با انتقاد از افرادی که بحث صدور پروانه الکترونیکی را مطرح کردند، افزود: بحث صدور پروانه الکترونیکی نیاز سخت‌افزاری دارد و افرادی که همچین برنامه‌هایی را که تدوین می‌کنند باید به صورت میدانی مسائل، مشکلات و ریزه‌کاری‌ها را لمس کنند.

این مسئول تصریح کرد: باید شرایط را فراهم کنیم تا همه بازاریان دارای پروانه کسب الکترونیک شوند.

رئیس مجمع امور صنفی بهشهر اشاره‌ای به منابع سالانه مجمع کرد و اظهار داشت: منابع مالی را هر روز کمتر می‌کنند و ما به ناچار باید برای اداره امور مجمع و اتحادیه دست به کارهای غیرقانونی بزنیم.

عالمی یکی دیگر از مشکلات مجمع امور صنفی را بحث تشکیل اتحادیه چاپخانه‌داران عنوان کرد و افزود: این اتحادیه با چالش‌های بسیار زیادی روبرو است.

این مسئول با انتقاد شدید از برپایی انواع بازارها در سطح شهر با نام جمعه بازار، شنبه بازار و نیمه شب بازار، گفت: وانت‌بارها کل شهر را احاطه کرده‌اند و در حاشیه جاده‌ها در حال کسب و کار هستند و مثل اینکه لابی‌گری آنها از ما بیشتر است و  هیچ کسی هم قادر به جلوگیری کار آنان نیست.

وی تصریح کرد: وانت بارها که با خیال راحت و بدون پرداخت مالیات در حاشیه جاده‌ها در حال کسب و کار هستند و از بازاریانی که به دولت مالیات می‌دهد هم بیشتر درآمد دارند./فارس 

  

دیدگاه شما در مورد : نسبت به برپایی جمعه بازار انتقاد داریم/ وانت‌بارها شهر را احاطه کرده‌اند

نسبت به برپایی جمعه بازار انتقاد داریم/ وانت‌بارها شهر را احاطه کرده‌اند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر