صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
یوسفیان‌ملا خبر داد

استقرار هیئت تحقیق و تفحص مجلس در استانداری مازندران

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: به‌ زودی هیئت تحقیق و تفحص از سوی مجلس در استانداری مازندران مستقر می‌شود.

کد خبر : 1336

تاریخ انتشار : 05/04/1392 - 23:34


استقرار هیئت تحقیق و تفحص مجلس در استانداری مازندران

 

به گزارش خط امید عزت‌الله یوسفیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در آمل با اعلام اینکه از سوی رئیس مجلس به عنوان عضو کمیته تحقیق و تفحص از استانداری مازندران منصوب شده است، اظهار داشت: دلمان می‌خواست مساله تحقیق و تفحص از استانداری مازندران با تفاهم به اتمام برسد که نشد.

وی با بیان اینکه مسکوت ماندن طرح تحقیق به دلیل شرایط انتخابات کشور بود، یادآور شد: در این مدت بسیاری از تخلفات احصاء شده بود.

یوسفیان‌ملا با تاکید بر اینکه به‌ زودی هیئتی از سوی مجلس در استانداری مازندران مستقر خواهد شد، گفت: با این وجود امیدواریم پیش از استقرار نقاط ابهام برای نمایندگان مجلس برطرف شود.

این نماینده مجلس با اعلام اینکه امیدواریم اقدامات مالی صورت گرفته از سوی استانداری مازندران جبران شود، تصریح کرد: این اقدامات در زمینه توزیع نامناسب اعتبارات در استان بوده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فقط در یک مورد 15.5 میلیارد تومان اعتبار به یک شهر خاص در مازندران اختصاص یافته است، اظهار داشت: استاندار مازندران این اعتبار را فقط در شهر خودش مصرف کرده است.

وی افزود: این اعتبار متعلق به حوادث غیر مترقبه بوده است و با وجود اینکه شهرستان بهشهر پیش از وقوع سیل درخواست این اعتبار را کرده بود اما به این منطقه تعلق نگرفت. 

  

دیدگاه شما در مورد : استقرار هیئت تحقیق و تفحص مجلس در استانداری مازندران

استقرار هیئت تحقیق و تفحص مجلس در استانداری مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر