صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر کمیته امداد شهرستان بهشهر خبر داد

جمع‌آوری840 میلیون ریال زکات مستحبی در بهشهر

مدیر کمیته امداد شهرستان بهشهر از جمع‌آوری 840 میلیون ریال زکات مستحبی در این شهرستان در سه ماهه اول امسال خبر داد.

کد خبر : 1335

تاریخ انتشار : 05/04/1392 - 23:19


جمع‌آوری840 میلیون ریال زکات مستحبی در بهشهر

به گزارش خط امید،حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره پرداخت تسهیلات کارگشایی به مددجویان این نهاد با اشاره به اینکه تاکنون در سال ‌جاری 77 نفر تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند، گفت: میزان تسهیلات ارائه شده در این بخش یک میلیارد و 136 میلیون ریال بوده است.

عالیشاه با اعلام اینکه 22 نفر نیز از تسهیلات خودکفایی کمیته امداد بهشهر بهره‌مند شدند، افزود: در این بخش نیز یک میلیارد و 564 میلیون و 394 هزار و 440 ریال تسهیلات ارائه شده است.

مدیر کمیته امداد بهشهر با بیان اینکه در طرح اکرام ایتام نیز 260 یتیم از خدمات حمایتی یک‌هزار و 665 حامی بهره‌مند هستند، اظهار داشت: 635 میلیون ریال از سوی خیران به این ایتام کمک شده است.

وی در ادامه از جمع‌آوری840 میلیون ریال زکات مستحبی در این شهرستان در سه ماهه اول امسال خبر داد و تصریح کرد: 6 میلیون 500 هزار ریال زکات غیرنقدی نیز در قالب برنج جمع‌آوری شده است.

عالیشاه با اشاره به پرداخت یک میلیارد و 847 میلیون و 450 هزار ریال مستمری در قالب طرح شهید رجایی، خاطرنشان کرد: یک‌هزار و 372 خانوار نیز در این طرح از خدمات مالی این نهاد در سه ماهه اول امسال بهره‌مند شدند.

وی میزان کمک‌های نقدی پرداخت شده در این بخش را 2 میلیارد و 21 میلیون و 100 هزار ریال برشمرد و گفت: 2 هزار و 123 خانوار در قالب مستمری‌‌بگیران از کمیته امداد بهشهر کمک مالی در سال جاری دریافت کردند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر در مجموع میزان کمک‌های مالی این نهاد به مددجویان را 4 میلیارد و 868 میلیون و 550 هزار ریال اعلام کرد و افزود: در بخش فرهنگی نیز کمک‌های به دانشجویان و دانش‌آموزان مددجوی این نهاد شده است.

وی از ارائه 155 میلیون ریال کمک‌ هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان کمیته امداد بهشهر خبر داد و اظهار داشت: در بخش هزینه‌های درمانی نیز 36 میلیون ریال هزینه ویژه درمانی ارائه شد.

عالیشاه در ادامه با بیان اینکه 95 خانوار از کمک‌های موردی کمیته امداد بهشهر بهره‌مند شدند، تصریح کرد: 299 نفر نیز از خدمات درمانی این نهاد در سه ماهه اول امسال استفاده کردند.

وی در مجموع میزان کمک‌های موردی و درمانی کمیته امداد بهشهر به مددجویان را 94 میلیون ریال برشمرد و خاطرنشان کرد: بیمه اجتماعی مددجویان نیز یکی از طرح‌های کمیته امداد است که در این راستا نیز یک میلیارد و 670 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است.

مدیر کمیته امداد بهشهر در پایان از اختصاص 40 میلیون ریال کمک‌ به مددجویان این نهاد برای بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی مددجویان این نهاد خبر داد و یادآور شد: 60 میلیون ریال نیز برای یک واحد مسکونی شهری به مددجوی این نهاد کمک نقدی شده است./فارس 

  

دیدگاه شما در مورد : جمع‌آوری840 میلیون ریال زکات مستحبی در بهشهر

جمع‌آوری840 میلیون ریال زکات مستحبی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر