صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزارش خط امید از سه هفته تعطیلی مجلس و نمایندگان

موفق نشدم زمان زیادی را با خانواده باشم

دکتر مقیمی گفت : یک هفته ایی که در طول ماه مجلس تعطیل است نمایندگان در حوزه های انتخابیه به بررسی کارها و مشکلات و درخواست های مردم مشغول هستند.

کد خبر : 13311

تاریخ انتشار : 29/06/1393 - 12:39


موفق نشدم زمان زیادی را با خانواده باشم

به گزارش خط امید بهشهر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در اواخر روزهای تابستان به تعطیلات تابستانه می روند تا در این روزها ، خستگی های کار را از تن بیرون کرده و در کنار خانواده استراحت کنند و در خدمت آنها باشند.

 

خبرنگار سایت خبری تحلیلی خط امید بهشهر تماس تلفنی با دکتر احمدعلی مقیمی نماینده مردم شریف بهشهر، نکا و گلوگاه برقرار کرد تا از چگونگی گذارندن ایام تعطیلات تابستانه وی با خبر شود.

 

دکتر مقیمی در پاسخ به این سوال که تعطیلات تابستانه چگونه گذرانده اید گفت : یک هفته از این تعطیلات را در بهشهر بودم تا به مشکلات و درخواست های مردم حوزه انتخابیه خود رسیدگی کنم که البته این ایام با ارتحال جانسوز حضرت آیت الله جباری امام جمعه فقید شهرستان بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری مصادف شد.

 

نماینده مردم بهشهر ادامه داد : یک هفته  تعطیلات را به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی سفری را به کشور آلمان جهت بازدید و بررسی آب و فاضلاب و جمع آوری آب های سطحی ، آب های سیاه و آب های خاکستری این کشور داشتیم.

 

وی افزود : مذاکرات، گفتگو و بازدیدهای مفیدی در این راستا انجام شد تا در برخی از شهرهای استان مازندران که مشکلات جدی آب های سطحی داریم اجرایی کنیم، به طور مثال طرح های کوچک ساماندهی فاضلاب برای آپارتمان های 10 واحد به بالا اجرا کردند تا آب های خاکستری که از شست و شو و استحمام تولید می شود را تصفیه کنند و برای آبیاری باغچه ها و فضای سبز استفاده کنند.

 

مقیمی با اشاره به اینکه آنها طرح جداسازی و تصفیه آب را از ابتدا انجام دادند تا هزینه کمتری برای دولت در بر داشته باشد گفت : با توجه به اینکه پروژه بزرگی مانند مسکن مهر و تعاونی ها را در شهرستان داریم این طرح برای استفاده بهینه و صرفه جویی در مصرف آب بسیار مفید خواهد بود.

خط امید بهشهر : چند روز از این تعطیلات را با خانواده سپری کردید؟

متاسفانه به دلیل حجم بالای کار در این ایام موفق نشدم زمان زیادی را با خانواده باشم و در مجموع دو یا سه شب در کنار اعضای خانواده بودم.

 

خط امید بهشهر : نمایندگان مجلس چند روز تعطیلات دارند؟

نمایندگان مجلس در طول سال دو تعطیلی 15 روزه دارند.

 

خط امید بهشهر : برخی معتقدند تعیطلات مجلس زیاد است چون هر سه هفته کاری یک هفته مجلس تعطیل می شود و نمایندگان می روند حوزه انتخابیه ، به نظر شما این تعطیلات زیاد نیست؟

 

یک هفته ایی که در طول ماه مجلس تعطیل است نمایندگان در حوزه های انتخابیه به بررسی کارها و مشکلات و درخواست های مردم مشغول هستند، قانون کار برای همه کارمندان دو روز در ماه را تعطیلی قرار داده است و با توجه به این که قانون کار شامل حال ما نمایندگان هم می شود در ماه دو روز تعطیلی داریم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : موفق نشدم زمان زیادی را با خانواده باشم

موفق نشدم زمان زیادی را با خانواده باشم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر