صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کلاهبرداری 9 میلیون تومانی با رمز دوم کارت بانکی

فردی که به منظور انتقام جويی از صاحب کارش 9 ميليون تومان از حسابش برداشت کرد، توسط ماموران پليس فتای قائم‌شهر شناسايی و دستگير شد.

کد خبر : 13183

تاریخ انتشار : 26/06/1393 - 09:18


کلاهبرداری 9 میلیون تومانی با رمز دوم کارت بانکی

به گزارش خط امید بهشهر ، در پی مراجعه فردی به نام «ف – آ» به پلیس فتا شهرستان قائم‌شهر مبنی بر برداشت 9 میلیون تومان وجه بصورت اینترنتی از حساب فرزندش که در خارج از کشور به سر می‌برد موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

ماموران با انجام تحقیقات پلیسی موفق شدند فردی به نام «م – ر» را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

متهم که در شرکت مالباخته مشغول به کار بود و به علت پائین بودن دستمزد از ادامه کار در آن شرکت خودداری کرده بود، با به دست آوردن رمز دوم کارت وی که برای خرید شارژ همراه در اختیارش گذاشته شده بود، اقدام به انتقال وجه به حساب شخصی خود و خرید شارژ تلفن همراه برای خود و سایر دوستانش از طریق اینترنت کرد.

در ادامه این گزارش آمده است، این متهم که خود را از مالباخته طلبکار می‌دانست علت ارتکابش به این سرقت اینترنتی را مطالبات شخصی خود از وی به دلیل پائین بودن حقوق و دستمزدش عنوان کرد.

گفتنی است، متهم که در مدت یک‌سال‌ و‌ نیم از شروع این کلاهبرداری مبلغ 90 میلیون ریال از حساب شاکی برداشت کرده بود، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : کلاهبرداری 9 میلیون تومانی با رمز دوم کارت بانکی

کلاهبرداری 9 میلیون تومانی با رمز دوم کارت بانکی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر