صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزارش خط امید از ترکیب جدید شورای شهر

رای گیری کمسیون های شورای شهر برگزار شد/بابانژاد و اسدی پیشتاز در کسب مسئولیت

رای گیری کمسیون های شورای شهر بهشهر با حضور هشت نفر از اعضای این شورا برگزار شد.

کد خبر : 13170

تاریخ انتشار : 25/06/1393 - 12:18


رای گیری کمسیون های شورای شهر برگزار شد/بابانژاد و اسدی پیشتاز در کسب مسئولیت

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر جلسه رای گیری کمسیون های شورای شهر بهشهر روز یکشنبه در ساختمان شورای شهر با غیبت علی محمد عارفی برگزار شد که در این رای گیری محمد موسی زاده با اخذ 5 رای در مقابل محمد حسن احسانپور برای سال دوم به عنوان دبیر کمسیون فرهنگی،اجتماعی،حقوقی انتخاب شد.

 

علی اکبر فخاریان نیز در مقابل محمدحسن احسانپور  با 8 رای دبیر کمسیون عمران شد اما محمد احسانپور نیز از مسئولیت های شورای شهر بی نصیب نبود و با کسب 7 را برای کمسیون های شورای نامگذاری و ماده 77  دو عنوان جدید به پیشوند نام خود اضافه کرد ، دکتر اسلام بابانژاد نیز بدون رقیب انتخاباتی  با کسب 7 رای از اعضای شورا به عنوان دبیر کمسیون بهداشت و با کسب هر 8 رای نوشته شده در شورا به عنوان دبیر کمسیون ماده صد و کمسیون بدوی و کمسیون تبصره 20 برگزیده شد.

 

علیرضا کوچکی هم برای کسب عنوان دبیری کمسیون گردشگری و کمسیون ماده 101  رقیبی را به خود ندید و هر 8 رای داده شده در صحن شورا برای هر کمیسیون  را به نام خود ثبت کرد تا برنامه های خود در حوزه گردشگری در سال پیش رو را اجرایی کند و به امور و کمیسیون ماده 101 نیز رسیدگی کند .

 

اعظم السادات حسینی  علاوه بر ریاست شورا ، برای تصاحب صندلی دبیر کمسیون توافقات نیز کاندید شد که با کسب یک 1 رای دومین ناکامی خود در تقسیمات مسئولیت های شورا را شاهد بود و عباس عسکریان با کسب 7 رای به عنوان دبیر کمیسیون توافقات و کمسیون خدمات شهری انتخاب شد. 

 

در این انتخابات علی اکبر فخاریان با 8 رای دبیر کمسیون معاملات انتخاب و اسفندیار اسدی نیز  با کسب 7 رای عنوان دبیر کمسیون حمل و نقل را ازآن خود کرد تا سومین مسئولیت رسمی این شورا در سال کاری پیش رو در پرونده کاری وی ثبت شود.

 

به گزارش خط امید بهشهر انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر نیز در هفته گذشته برگزار شد و  اسفندیار اسدی به عنوان ریاست و سخنگوی شورا  ،علی اکبر فخاریان به عنوان نائب رییس شورای اسلامی و اویس موسی زاده نیز بعنوان منشی شورا انتخاب شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : رای گیری کمسیون های شورای شهر برگزار شد/بابانژاد و اسدی پیشتاز در کسب مسئولیت

رای گیری کمسیون های شورای شهر برگزار شد/بابانژاد و اسدی پیشتاز در کسب مسئولیت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر