صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس پلیس فتا مازندران خبر داد

سرقت میلیونی یک نوجوان به عشق بازی آنلاین اینترنتی

سرهنگ احمدرضا رستمی از دستگیری نوجوان 13 ساله ای که با سرقت اینترنتی از کارت عابر پدر دوست خود در طول دو روز متوالی 4 میلیون تومان صرف بازی های آنلاین کرده بود خبر داد.

کد خبر : 13124

تاریخ انتشار : 24/06/1393 - 10:28


سرقت میلیونی یک نوجوان به عشق بازی آنلاین اینترنتی

به گزارش خط امید بهشهر ، احمدرضا رستمی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی مراجعه فردی به نام «ص – ع» که با مراجعه به بانک متوجه برداشت غیر مجاز 40 میلیون ریال از موجودی حساب خود شده بود موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا استان قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات علمی و پلیسی موفق، نوجوان 13 ساله ای به نام «الف – ع» را شناسائی و با هماهنگی مراجع قضائی او را دستگیر کردند.

رئیس پلیس فتا مازندران در ادامه تصریح کرد: متهم که از دوستان فرزند شاکی بود در تحقیقات پلیسی به برداشت وجه از حساب وی با استفاده از اطلاعاتی که از حساب وی داشته از طریق مهندسی اجتماعی اعتراف کرد.

رستمی همچنین بیان داشت: متهم که در دو روز متوالی 40 میلیون ریال از این حساب برداشت کرده بود آن را صرف خرید کارت الکترونیکی جهت انجام بازی آنلاین «mr90» کرد.

وی در خاتمه طی هشداری به دارندگان کارت های عضو شتاب از آنان خواست:

1- رمز عبور و اطلاعات حساب بانكی خود را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار ندهند تا زمینه ای را برای تحریک به ارتکاب جرم از سوی دیگران فراهم شود.

2- چون بازی های رایانه ای اعتیادآور است، بر عملکردفرزندان خود در فضای مجازی نظارت بیشتری داشته باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : سرقت میلیونی یک نوجوان به عشق بازی آنلاین اینترنتی

سرقت میلیونی یک نوجوان به عشق بازی آنلاین اینترنتی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر