صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عصر دیروز

اختتامیه جشنواره ساحل سالم دریای صدف بهشهر برگزار شد

اختتامیه جشنواره فرهنگی ساحل سالم و پارک پاک عصر روز گذشته در دریای صدف بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 13070

تاریخ انتشار : 22/06/1393 - 13:03


اختتامیه جشنواره ساحل سالم دریای صدف بهشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر اختتامیه جشنواره فرهنگی ساحل سالم دریای صدف بهشهر دیروز در محل برگزاری این طرح به همراه یادواره شهدای غواص و گرامی داشت آیت الله جباری (ره) با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

 

مهدی حبیب پور مسئول اجرایی کمیته فرهنگی ساحل سالم شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت : اختتامیه جشنواره فرهنگی ساحل سالم و پارک پاک دریای صدف بهشهر با دومین یادواره 10 شهید غواص بهشهر همراه با گرامی داشت حضرت آیت الله جباری (ره) مقارن شد که این مراسم با سخنرانی حجت السلام نوذری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بهشهر و روایت گویی آقای منصف برگزار شد.

 

حبیب پور ضمن قدردانی از کسانی در برگزاری این جشنواره همت کردند گفت : جشنواره ساحل سالم بهشهر از جمله برنامه های خوب و قابل تقدیر است که به همت مسئولین فرهنگی شهرستان برگزار شد.

 

مسئول اجرایی کمیته فرهنگی ساحل سالم بهشهر در پایان خاطر نشان کرد خداوند را شاکریم که به ما توفیق داد تا اختتامیه این جشنواره با یاد شهدا و علما صورت گرفت تا بتوانیم ذره ای بلکه کمتر، رشادت شهیدان گرانقدر و حضرت آیت الله جباری امام جمعه مردمی شهرستان بهشهر را جبران کرده باشیم و ان شاء الله که شهدا از ما راضی باشند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اختتامیه جشنواره ساحل سالم دریای صدف بهشهر برگزار شد

اختتامیه جشنواره ساحل سالم دریای صدف بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر