صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر گفت:

بالاترین سطح امنیت را در انتخابات داشتیم/تغییری در ترکیب اعضا نداشتیم

فرماندار بهشهر گفت:بالاترین سطح امنیت را تا کنون در این انتخابات داشتیم که باید از حضور نیروهای نظامی و امنیتی تشکر کرد که با تلاش شبانه روزی خود این امر را محقق کردند.

کد خبر : 1306

تاریخ انتشار : 02/04/1392 - 11:54


بالاترین سطح امنیت را در انتخابات داشتیم/تغییری در ترکیب اعضا نداشتیم

به گزارش خبرنگار خط امید،تقی نورزاد فرماندار بهشهر در جلسه مشترک اجرایی و نظارت یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه از حضور چشمگیر مردم پای صندوق های رای تقدیر کرد و افزود:با توجه به تحریم های فلج کننده دشمنان ،حضور چشمگیر مردم پای صندوق های رای باعث تعجب همه کشورها شد و این نشانه علاقه مندی مردم به نظام و انقلاب است.

تقی نورزاد فرماندار بهشهر فعالان برگزاری انتخابات 24 خرداد را در حدود 3000 نفر برشمرد و اضافه کرد:عملکرد این عزیزان قابل تقدیر و تشکر است که باعث شد انتخاباتی با مشکلات کمتر ،نسبت به دوره های قبل برگزار شود.

فرماندار بهشهر ادامه داد :بالاترین سطح امنیت را تا کنون در این انتخابات داشتیم که باید از حضور نیروهای نظامی و امنیتی تشکر کرد که با تلاش شبانه روزی خود این امر را محقق کردند.

نورزاد یادآور شد :در شهرستان بهشهر 19 نفر به عنوان اعضای اصلی شوراها در شهر های بهشهر ،خلیل شهر ،و رستمکلا انتخاب و 8 نفر هم به عنوان اعضای علی البدل این سه شهر انتخابات شدند.

تقی نورزاد آمار انتخابات روستاها را هم اینگونه اعلام کرد:در بخش مرکزی 85 نفر و در بخش یانه سر هم تعداد 111 نفر به عنوان اعضای اصلی شوراها انتخاب شدند.

فرماندار بهشهر خاطر نشان کرد:در کل شهرستان بهشهر تعداد 215 نفر اعضای اصلی  و تعداد 127 نفر اعضای علی البدل انتخاب شدند.

وی ادامه داد: در شهرستان بهشهر هیچ گونه اعتراضی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری نداشتیم،و در خصوص شورا ها چند مورد اعتراض داشتیم که با شمارش مجدد آرای صندوق ها تفاوتی در نتیجه انتخابات مشاهده نشده است.
حجت السلام خائفی دادستان شهرستان بهشهر نیز در ادامه جلسه خاطرنشان کرد:مشارکت مردم در این انتخابات و  نحوه برگزاری انتخابات به گونه آیی بود که با خلق حماسه سیاسی دل رهبر انقلاب مقام معظم رهبری شاد شد که پس از انتخابات خرسندی خود را اعلام کردند.

دادستان بهشهر گفت: انتخابات در بهشهر نسبت به شهرهای دیگر قابل توجه بوده  و این از عنایات امام زمان(عج الله ) می باشد.
 
در پایان از سرهنگ حیدریان فرمانده سپاه بهشهر و سرهنگ ملکی فرمانده نیروی انتظامی بهشهر و رییس اداره اطلاعات بهشهر با اهدا لوح تقدیر قدردانی شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : بالاترین سطح امنیت را در انتخابات داشتیم/تغییری در ترکیب اعضا نداشتیم

بالاترین سطح امنیت را در انتخابات داشتیم/تغییری در ترکیب اعضا نداشتیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر