صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه موقت بهشهر تاکید کرد

بازاریان طوری رفتار نکنند پول از شهر خارج شود

هاشمی نسب گفت: بازاریان طوری رفتار کنند که که دیگران از شهرهای دیگر برای خرید به بهشهر بیایند نه اینکه پول و سرمایه از شهر خارج شود.

کد خبر : 13054

تاریخ انتشار : 21/06/1393 - 23:40


بازاریان طوری رفتار نکنند پول از شهر خارج شود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر حجت السلام سید عسگری هاشمی نسب امام جمعه موقت شهرستان بهشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعا برای بهبود مقام معظم رهبری گفت: برخی از آیات در قرآن کریم خطاب به مومنین است و دلیلش هم این است که شیطان با افراد مومن کار دارد و تمام توان خود را برای مومنین می گذارد به همین دلیل خداوند در این آیات به نکاتی که ممکن است مومنین در معرض خطر قرار بگیرند و از آن ناحیه آسیب ببینند را تذکر می دهد.

 

امام جمعه موقت بهشهر ادامه داد : صبر و اقامه نماز دو نکته ای است که خداوند در قرآن کریم به بندگان توصیه و تذکر داده است و فرمود که از صبر و نماز کمک بگیرید.
 

حجت السلام هاشمی نسب اضافه کرد : انسان های صابر و ثابت قدم باید از خواسته های نفسانی خود دست بکشند چراکه می خواهند در خدمت جامعه و مردم باشند،پیامبران هم اینگونه بودند و به غیر از هدفی که خداوند برای آنان مشخص کرده به هیچ چیز دیگری توجه نداشته و از همه خواسته های خود دست کشیدند و سختی ها را تحمل کردند.
 

خطیب نماز جمعه بهشهر در ادامه سخنان خود افزود : در مجموعه آیات قرآن کریم کلمه " صبر " حدود 70 بار تکرار شده است یعنی اگر صبر و استقامت نباشد فتح قله های رفیع موفقیت برای انسان بسیار سخت و دشوار است. امروز هم که در نظام جمهوری اسلامی زندگی می کنیم مدیون صبر و استقامت شهدا و رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل هستیم.

 

هاشمی نسب ادامه داد: نماز در مجموعه عبادات جزء برترین عبادت هاست و یکی از امتیازات این است که هر روز مارا به درگاه احدیت می برد و ارتباط بین ما و خداوند برقرار می کند و ما با خدا حرف می زنیم که اگر نماز درست و از روی اخلاص خوانده شود انسان را از فحشا و منکر دور می کند.

 

وی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: وضعیتی که امروز در دنیا دامن گیر جامعه اسلامی شده حرکات تروریستی در سطح کشورهای اسلامی که یکی از آنها داعش است. استکبار جهانی به سردمداری آمریکا پس از اینکه صدها هزار از مردم مسلمان سوریه را آواره کرد و کشت پس از سرخوردگی دست پرورده های خود را به جان مردم عراق انداختند و امروز به دروغ می گویند که می خواهند با آنها مبارزه کنند .

 

امام جمعه موقت بهشهر تصریح کرد: آنکسی که ار روز اول تا امروز در خط مقدم سوریه و غزه با تروریست ها جنگید و در تمام دنیا تروریست را محکوم کرد نظام جمهوری اسلامی است و امروز دشمنان جمهوری اسلامی این مبارزه را تایید می کنند.

 
سید عسگری هاشمی نسب با اشاره به اینکه کمنر از 10 روز تا بازگشایی مدارس فرصت داریم تاکید کرد: فرزندان فقرا هم فرزندان ما هستند بنابراین باید به خانواده های فقرایی که فرزندان محصل دارند ، مخصوصا خانواده هایی که فرزندان با استعداد بالایی دارند اما توانایی مالی ندارند تا به فرزندان خود کمک کنند توجه کرد.
 

وی با تذکر به بازاریان شهرستان گفت : برخی از مردم می گویند که اگر در فلان شهر خرید مورد نظر خود را انجام دهیم به صرفه تر است، بازاریان عزیز اینکه این سرمایه از این شهر خارج می شود به خودتان بر می گردد یعنی خودتان این پول را از شهر خارج می کنید. این خروج پول از شهر نه تنها به بازاریان آسیب می رساند بلکه آسیبش به تمام شهروندان این شهر می رسد.

 

هاشمی نسب در پایان تاکید کرد: بازاریان طوری رفتار کنند که که دیگران از شهرهای دیگر برای خرید به بهشهر بیایند نه اینکه پول و سرمایه از شهر خارج شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : بازاریان طوری رفتار نکنند پول از شهر خارج شود

بازاریان طوری رفتار نکنند پول از شهر خارج شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر