صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه:

تیم مذاکره‌کننده خطوط قرمز را رعایت کند/ غرب با دورغ‌پردازی خود را رسوا می‌کند

خطیب نماز جمعه تهران گفت: غربی‌ها شعارهای زیبایی همچون آزادی، حقوق بشر و دموکراسی را مطرح می‌کنند اما آنها قطعا با دروغ‌پردازی خودشان را بیش از این رسوا خواهند کرد و آنچه که تاکنون شعار داده‌اند با کارهایشان باطل می‌کنند.

کد خبر : 13033

تاریخ انتشار : 21/06/1393 - 16:38


تیم مذاکره‌کننده خطوط قرمز را رعایت کند/ غرب با دورغ‌پردازی خود را رسوا می‌کند

به گزارش خط امید بهشهر _ "آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی" در خطبه اول نماز عبادی، سیاسی این هفته تهران در دانشگاه تهران ضمن تاکید بر رعایت اصل تقوا اظهار داشت: حق تقوا را باید ادا کرد و این عمل بهترین توشه و عامل بینایی انسان و نجات از بن‌بست‌هاست.

عضو مجلس خبرگان رهبری با آروزی سلامتی برای رئیس خبرگان رهبری گفت: خدا را شاکریم که خداوند عالم به رهبری عزیزمان سلامتی و آفیت کامل عنایت فرمود و امید است خداوند سایه پربرکت ایشان را بر سر همه ما و مسلمین جهان مستدام بدارد.

خطیب نماز جمعه تهران با تاکید براینکه ارتباط با خدا جواب فطرت است، بیان داشت: ساختمان وجودی ما الهی است و انسانی که به خدا بپیوندد به بهترین لذات اخروی می‌رسد و این یک انقطاع است و باید به همه امور زندگی با یاد خدا رسید و در همچین حالتی خداوند به بنده خود، صبر و رضا و... می‌دهد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران با یادآوری 17 شهریور گفت: آمار شهدا مشخص نیست و جنازه‌ها به مسجد برده می‌شد و شبانه رژیم سفاک پهلوی این جنازه‌ها را به مکان‌های نامعلوم برد.

وی افزود: تمام سرکردگان تروریست در سوریه به هلاکت رسیدند و هزار نفر خود را تسلیم سوریه کردند.

آیت الله موحدی کرمانی درباره تیم مذاکره کننده گفت: نیاز به تذکر نیست و باور کنید آمریکا دشمن است و از او انتظاری جز این نیست.
خطیب نماز جمعه تهران گفت: تیم هسته‌ای سنت اهل بیت را در پیش بگیرد و زمانی که مامون چهره باز و لبخند از خود نشان داد و همگی آن نشان از بازی بود و امام هشتم  (ع) برنامه تهاجمی را آغاز کردند.

آیت‌الله موحدی کرمانی ادامه داد: تیم مذاکره کننده این نکته را توجه کند که در دروغ‌پردازی‌های مأمون امام رضا(ع) نگذاشت که فضا از سوی وی پر از دورغ شود و ایشان از مقام دفع بر آمدند.  
 
خطیب نماز جمعه تهران ادامه داد: عزیزان بدانید که  شما رسولان انقلاب اسلامی هستید و باید زیبایی‌های انقلاب را و روحیه ملت را در فضای مذاکره مطرح کنید و در صورت رعایت خطر قرمزها و عزت اسلامی و خط و مرزهای تعیین شده قطعا تأیید ملت و مقام معظم رهبری را به دنبال خود خواهید داشت.  
 
وی به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای خبرگان مبنی بر اینکه نظام سلطه روبه افول و نظام اسلامی روبه طلوع است اشاره داشت و تصریح کرد: ما با تیرحق باطل را نشانه و از بین خواهیم برد چرا که حق ماندنی‌ست و غرب خودش عامل سقوط خودش خواهد شد چرا که پایه نظامشان بر دروغ است.  
 
آیت‌الله موحدی کرمانی ادامه داد: غربی‌ها شعارهای زیبایی همچون آزادی، حقوق بشر و دموکراسی را مطرح می‌کنند اما آنها قطعا با دروغ‌پردازی خودشان را بیش از این رسوا خواهند کرد و آنچه که تاکنون شعار داده‌اند با کارهایشان باطل می‌کنند.  
 
خطبیب نماز جمعه تهران ادامه داد: غرب با اقدامات غلط همچون فساد اخلاقی، متاع قرار دادن زن، ارزشی شدن منکر، برقراری نظام هم‌جنس گرایی در حال پیشروی است. و ظلم تا زمانی در این کشور‌ها باقی می‌ماند که روحیه ظلم‌پذیری در میان مردم باشد و قطعا به محض پدیدار شدن روحیه مقاومت آنها نابود خواهند شد.  
 
عضو مجلس خبرگان رهبری به جنایات مختلف آمریکا در استفاده از بمب اتم و راه اندازی زندان‌هایی همچون ابوغریب و گوآنتانامو اشاره و خاطر نشان کرد: این کشور ظالم بعد از جنگ جهانی دوم تاکنون برای سرنگونی 50 حکومت اقدام کرده آیا این است معنای آزادی دموکراسی.

وی گفت: استفاده از زور و تحریم در مقابل ملت‌ها و دولت‌های مخالف سلطه، راه انداختن جریان‌های تروریستی و لشگرکشی نظامی به کشورهای مختلف همچون عراق، پاکستان و افغانستان از جمله دلایل و موارد برای نابودی نظام سلطه است.  
 
آیت الله موحدی کرمانی گفت: جریان سازی گروهک‌های تروریستی همچون القاعده و داعش از سوی قدرت‌های غربی و حمایت‌های منطقه‌ای موجب شده که آمریکا در حال کشیدن آخرین نفس‌های خود باشد و درعین حال ایرانی عادل، باتقوا و حامی آزادی به معنای واقعی طلوع کند.  
 
وی ادامه داد: به وجود آمدن انقلاب اسلامی به عنوان جاذبه بزرگ و مقاومت 8 ساله دفاع مقدس توانسته قلب آمریکا را متزلزل کند.  
 
خطیب نماز جمعه تهران خاطر نشان کرد: مقاومت ملت مظلوم فلسطین در جنگ‌های مختلف ازجمله جنگ اخیر 50 روزه  و کودک‌کشی‌های رژیم صهیونیستی که زبان از بیانش شرم دارد نشان از سقوط دولت پوشالی آمریکا و پدیدار شدن نظام اسلامی است.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : تیم مذاکره‌کننده خطوط قرمز را رعایت کند/ غرب با دورغ‌پردازی خود را رسوا می‌کند

تیم مذاکره‌کننده خطوط قرمز را رعایت کند/ غرب با دورغ‌پردازی خود را رسوا می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر