صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر خبر داد

ساماندهی مسیر سیلاب کوهی خیل بدون اعتبار / تعلل پیمانکار درعقب ما ندگی پروژه ها پذیرفته نیست

حمید آزموده گفت : تا کنون هیچ اعتبار استانی برای ساماندهی مسیر سیلاب در کوهی خیل به شهرداری تخصیص داده نشده اما نسبت به تکمیل و اتمام این پروژه اصرارداریم.

کد خبر : 13006

تاریخ انتشار : 20/06/1393 - 11:38


ساماندهی مسیر سیلاب کوهی خیل بدون اعتبار / تعلل پیمانکار درعقب ما ندگی پروژه ها پذیرفته نیست

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر حمیدآزموده شهردار بهشهر در جلسه شورای اداری شهرداری این شهرستان که با حضور معاونین و مسئولان واحدها در ساختمان شماره دو شهرداری برگزار شد گفت : تاخیر در بهره برداری از پروژهای عمرانی منجر به صرف هزینه مازاد، کاهش سود و از دست دادن فرصت ها می شود بنابراین شناخت عوامل تاخیرتوسط واحد فنی و شهرسازی ضروری و از اهمیت زیادی برخوردار است و تعلل پیمانکار درعقب ما ندگی پروژه ها بدون عذر منطقی پذیرفته نیست.

 

مهندس آزموده به آغاز ضربتی پروژ های نیمه دوم سال اشاره کرد و افزود : در روند توسعه پروژه های عمرانی و شهرسازی عوامل طبیعی ،بحران و حوادث غیر مترقبه دخالت دارد كه هر يك از آنها به نوبه خود مي تواند نقش تعيين كننده اي در پیشرفت  یا عقب ماندگی پروژه داشته باشد .

 

حمید آزموده تاکید کرد : تا کنون هیچ اعتبار استانی برای ساماندهی مسیر سیلاب در کوهی خیل به شهرداری تخصیص داده نشده اما نسبت به تکمیل و اتمام این پروژه اصرارداریم  و قبل از شروع فصل بارش سعی خواهیم کرد فاز دوم آن به پایان برسد. 

 

شهردار بهشهر  گفت : موفقیت در پروژه های عمرانی و شهرسازی بستگی ‌به برقراری تعادل مناسبی بین  منابع مالی ، زمان بدون اتلاف وقت و توان پیمانکارخواهد داشت اماحضور و نظارت دقیق و  شبانه روزی  کارشناسان و مسئولان باعث ایجاد این  تعادل نسبی خواهد بود و عملیات را در حد ایده آل تسریع می کند. 

  

دیدگاه شما در مورد : ساماندهی مسیر سیلاب کوهی خیل بدون اعتبار / تعلل پیمانکار درعقب ما ندگی پروژه ها پذیرفته نیست

ساماندهی مسیر سیلاب کوهی خیل بدون اعتبار / تعلل پیمانکار درعقب ما ندگی پروژه ها پذیرفته نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر