صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آيت الله جباري (ره) مبلغ راستين اسلام ناب محمدي بود

امام جمعه شهرستان جویبار گفت: آيت اله جباري (ره) مبلغ راستين اسلام ناب محمدي بود كه خدمات شاياني به اسلام و مسلمين ارائه كرد.

کد خبر : 12950

تاریخ انتشار : 17/06/1393 - 10:28


آيت الله جباري (ره) مبلغ راستين اسلام ناب محمدي بود

حجت الاسلام محمد اسماعیل قلی پور ، يكشنبه شب در مراسم شب هفتم آيت الله سيد صابرجباري(ره) امام جمعه بهشهر و نماينده مردم مازندران در خبرگان رهبري در مسجد جامع اين شهرستان افزود: اين عالم بزرگوار تمام زندگي اش وقف رهبري و امام بود و لحظه اي از خط رهبري و دفاع از ولايت فاصله نگرفتند.

 

وي اظهار داشت: تمام حرف و دغدغه آيت الله جباري رهبري و حركت در مسير ولايت بود كه متاسفانه ما به شناخت دقيق و كامل علماي خود نرسيديم.

 

امام جمعه جويبار با اشاره به پيام تسليت رهبري براي امام جمعه بهشهر ادامه داد: رهبري در اين پيام با اشرافيت كامل  از ايشان بعنوان روحاني مجاهد، مردمي، عالم عادل  و خدمتگزار مردم و مبلغ دين نام بردند كه بيانگر اهتمام ويژه آيت الله جباري(ره) به اين مسائل بوده است.

 

وي گفت: آيت الله جباري(ره) 36 سال امام جمعه بهشهر بود و بيش از 40 سال بالاي منبر يا حسين (ع) گفت اما به زيارت حضرت نائل نشدند و نظرشان اين بود كه برخي از همسايه هاي ما هم هنوز به كربلا نرفتند و اين عمق توجه ايشان به مردم و خدمتگزاري براي آنان و درد مردم داشتن بود.

 

حجت الاسلام قلی پور ادامه داد: بعد از رحلت آيت الله جباري(ره) برخي از دشمنان اسلام دست بكار شدند تا به انسجام و وحدت و لايتمداري 36 ساله آيت الله جباري (ره) خدشه وارد شود كه بايد با اتحاد همه جانبه مراقب باشيم و مانع از نفوذ دشمن شويم.

 

وي گفت: همه دغدغه آيت الله جباري (ره) ولايت و ولايتمداري و حركت در مسير رهبري بود كه اين مسئله بايد چراغ راه همه ما در زندگي فردي و اجتماعي براي رسيدن به سعادت باشد.

 

اين مراسم با ختم قرآن و مداحي و نوحه سرايي به پايان رسيد. آيت الله سيد صابرجباري(ره) امام جمعه بهشهر و نماينده مردم مازندران در خبرگان رهبري روز دوشنبه 10 شهريور ماه در سن 76 سالگي بر اثر عارضه قلبي درگذشت و پيكر پاكش روزچهارشنبه 10 شهريور ماه 93 بر دستان مردم تشييع و در جوار 5 شهيد گمنام در مصلي بهشهر خاكسپاري شد.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : آيت الله جباري (ره) مبلغ راستين اسلام ناب محمدي بود

آيت الله جباري (ره) مبلغ راستين اسلام ناب محمدي بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر