صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

واکنش بابلسری ها به پیغام تعجب برانگیز رفسنجانی! / سند

چندی پیش در پی درگذشت مادر مقداد نجف نژاد رئیس هیئت مدیره استقلال و نماینده مردم بابلسر و فریندونکنار در مجلس،هاشمی رفسنجانی در نامه ای به آیت الله مهدوی کنی این واقعه را تسلیت میگوید.نامه ای که بابلسریها را به شدت تعجب زده کرد.

کد خبر : 1294

تاریخ انتشار : 05/04/1392 - 10:49


واکنش بابلسری ها به پیغام تعجب برانگیز رفسنجانی! / سند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،چندی پیش در پی درگذشت مادر مقداد نجف نژاد رئیس هیئت مدیره استقلال و  نماینده مردم بابلسر و فریندونکنار در مجلس،هاشمی رفسنجانی در نامه ای به آیت الله مهدوی کنی این واقعه را تسلیت میگوید.نامه ای که بابلسری ها را به شدت تعجب زده کرد.متن نامه به صورت زیر است:

«انالله و اناالیه راجعون»

حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی

خبر درگذشت همشیره گرامی موجب تأسف و تأثر خاطر گردید.

مصیبت وارده را تسلیت گفته، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره رحمت الهی و برای بازماندگان به‌ویژه حضرت‌عالی و جناب آقای مقداد نجف‌نژاد نماینده محترم بابلسر در مجلس شورای اسلامی صبر و اجر مسألت می‌کنم.

پیام تسلیت هاشمی

این خبر که به سرعت در رسانه های خبری کشور و روزنامه ها منتشر گردید،موجی از تعجب را در بین بابلسریها به راه انداخت و این سوال مطرح گردید که چگونه نماینده چندین دوره متوالی مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس،حتی برای یک بار هم از نام دایی خود یعنی آیت الله مهدوی کنی استفاده نکرده است.

پس از تماس با یکی از نزدیکان مقداد نجف نژاد مطلع شدیم که اشتباه صورت گرفته از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده است و نجف نژاد هیچ گونه نسبتی با آیت الله مهدوی کنی ندارد! 

  

دیدگاه شما در مورد : واکنش بابلسری ها به پیغام تعجب برانگیز رفسنجانی! / سند

واکنش بابلسری ها به پیغام تعجب برانگیز رفسنجانی! / سند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر