صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
توسط ناوگروه سی و یکم نیروی دریایی ارتش صورت گرفت

دفع حملات پیاپی دزدان دریایی به نفتکش ایرانی

با رشادت کارکنان ناوگروه سی و یکم نیروی دریایی ارتش حملات پیاپی و سازمان یافته دزدان دریایی به یک فروند نفتکش ایرانی ناکام ماند.

کد خبر : 12888

تاریخ انتشار : 13/06/1393 - 14:27


دفع حملات پیاپی دزدان دریایی به نفتکش ایرانی

به گزارش خط امید بهشهر _ دزدان دریایی بامداد امروز پنجشنبه(13شهریورماه) در سه مرحله و در موقعیت‌های مختلف قصد ربایش یک فروند نفتکش ایرانی را داشتند که در تمامی مراحل ناوگروه سی و یکم نیروی دریایی ارتش تیم‌های تکاوران خود را به موقعیت‌ها اعزام و دزدان دریایی را متواری کرد.

این حملات که توسط بیش از دوازده فروند قایق دزدان دریایی در فواصل زمانی مختلف و به مدت بیش از هشت ساعت به طول انجامید، در محدوده خلیج عدن و تنگه باب المندب رخ داد که کارکنان غیور ناوگروه سی و یکم نیروی دریایی ارتش در همه موارد آنها را فراری دادند.

با توجه به فروکش کردن اوضاع طوفانی دریا و مساعد شدن وضعیت جوی، امکان تردد قایق‌ها در محدوده خلیج عدن و شمال غربی اقیانوس هند فراهم شده و دزدان دریایی در اقدامی که نشان از سازمان یافته بودن حملات دارد از این فرصت استفاده کرده و مجموعه فعالیت‌های خود را افزایش داده‌اند.

به گونه‌ای که طی یک هفته در 4 مورد کشتی‌های عبوری کشورمان را مورد تعرض و حمله قرار داده و در تمامی موارد حضور به موقع و اجرای عملیات دقیق ناو گروه سی و یکم نیروی دریایی ارتش مانع از دسترسی آنها به این کشتی‌ها شده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : دفع حملات پیاپی دزدان دریایی به نفتکش ایرانی

دفع حملات پیاپی دزدان دریایی به نفتکش ایرانی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر