صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر موسسه فرهنگی علمدار صبح مازندران خبر داد

برگزاری هشتمین جشن سراسری «زیر پای خورشید» با حضور خادمان امام رضا(ع)

پیروز شمشیربند از برگزاری هشتمین جشن سراسری زیرپای خورشید به مناسبت تولد امام رضا(ع) در استان مازندران خبر داد.

کد خبر : 12872

تاریخ انتشار : 12/06/1393 - 02:22


برگزاری هشتمین جشن سراسری «زیر پای خورشید» با حضور خادمان امام رضا(ع)

به گزارش خط امید بهشهر _ پیروز شمشیربند اظهار داشت: هشتمین جشن سراسری زیر پای خورشید، ساعت 20:30 روز پنج شنبه در محل امامزاده عباس(ع) ساری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این جشن با حضور خادمین حرم امام رضا(ع) برگزار می شود، افزود: به صورت همزمان در 200 شهر ایران و 12 کشور دنیا نیز شاهد برگزاری و گرامیداشت این روز عزیز هستیم.

وی با اشاره به اینکه مازندران در روز 13 شهریور پذیرای خدام امام رضا(ع) است، ادامه داد: خادمان امام هشتم در ساری مستقر خواهند شد.

مدیر موسسه فرهنگی و هنری علمدار صبح در ادامه به تشریح برنامه های دهه کرامت پرداخت و ابراز داشت: همایش تجلیل از نخبگان جوان در ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 13 شهریور ماه سال جاری در محل مجتمع اهل بیت(ع) ساری برگزار می شود.

شمشیربند با بیان اینکه حسینیه عاشقان کربلا ساری در صبح  روز پنج شنبه میزبان بانوان شرکت کننده در جشن بزرگ «از ماه تا خورشید» است، بیان داشت: خادمان در همین روز مهمان اختتامیه جشنواره نامه ای به امام رضا(ع) نیز هستند.

شمشیربند حضور در بیمارستان بوعلی و دیدار خادمان با بیماران را از برنامه های عصر روز پنج شنبه عنوان کرد و افزود: دیدار با خانواده های شهدا، عطرافشانی گلزار شهدا و حضور در نماز جمعه نیز گوشه ای از برنامه های دهه کرامت است.

مدیر موسسه فرهنگی، هنری علمدار صبح با بیان اینکه دیدار با زندانیان، سالمندان و جانبازان نیز جزو برنامه های خدام در ساری است، اذعان داشت: برنامه های دهه کرامت با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، امور فرهنگی سپاه ناحیه ساری، سازمان زندان های استان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد برگزاری نماز جمعه فرح آباد، هیأت بیت النور بهشهر و هیأت رزمندگان اسلام شهرستان ساری برگزار می شود.


منبع : بلاغ

 

  

مطالب مرتبط با : برگزاری هشتمین جشن سراسری «زیر پای خورشید» با حضور خادمان امام رضا(ع)
دیدگاه شما در مورد : برگزاری هشتمین جشن سراسری «زیر پای خورشید» با حضور خادمان امام رضا(ع)

برگزاری هشتمین جشن سراسری «زیر پای خورشید» با حضور خادمان امام رضا(ع)

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر