صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیام آیت الله یزدی در پی درگذشت نماینده خبرگان رهبری:

آیت الله جباری خدمات عام المنفعه و ماندگاری را برای مردم مازندران انجام دادند

رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان گفت: آیت الله جباری هم پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و هم پس از آن با حضور در عرصه های مختلف خدمت رسانی، خدمات عام المنفعه و ماندگاری را برای مردم آن استان و شهرستان بهشهر انجام دادند.

کد خبر : 12822

تاریخ انتشار : 10/06/1393 - 16:04


آیت الله جباری خدمات عام المنفعه و ماندگاری را برای مردم مازندران انجام دادند

به گزارش خط امید بهشهر ، پیام تسلیت رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان «حضرت آیت الله محمد یزدی» در پی در گذشت مجاهد فرزانه آیت الله سیدصابر جباری را در ادامه می خوانید.

 

باسمه تعالی

(إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ)

ارتحال عالم فرزانه؛ حضرت آیت الله آقای حاج سیدصابر جباری، نماینده مردم شریف استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه بهشهر، موجب تأسف و تأثر گردید.

آن عالم جلیل القدر، عمر پربرکت خویش را صرف ترویج معارف علوم آل محمد(ص) کردند. ایشان، هم پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و هم پس از آن با حضور در عرصه های مختلف خدمت رسانی، خدمات عام المنفعه و ماندگاری را برای مردم آن استان و شهرستان بهشهر انجام دادند.

مجلس خبرگان رهبری، ضمن تعزیت این ضایعه تأسف بار به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر«عجل الله تعالی فرجه الشریف» و محضر مبارک مقام معظم رهبری «مد ظله العالی»، مراجع معظم، علمای اعلام و طلاب حوزه های علمیه، نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری، مردم شریف و متدین آن خطه به ویژه شهرستان بهشهر و بیت مکرم آن مرحوم، از درگاه خداوند متعال برای آن عالم ربانی، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان محترم، صبر جمیل و اجر جزیل، مسئلت می نماید.

             محمد یزدی               

رئیس دبیرخانه ی مجلس خبرگان رهبری 

  

دیدگاه شما در مورد : آیت الله جباری خدمات عام المنفعه و ماندگاری را برای مردم مازندران انجام دادند

آیت الله جباری خدمات عام المنفعه و ماندگاری را برای مردم مازندران انجام دادند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر