صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پس از 13ماه؛

قتل در مشهد،دستگیری در بهشهر

مرد ۶۰ ساله اي که یک سال قبل در نيمه هاي شب و در يک جنايت خياباني همسر صيغه اي اش را با ۱۱ ضربه چاقو در مشهد کشته بود پس از ۱۳ ماه فرار در بهشهر به دام افتاد.

کد خبر : 1280

تاریخ انتشار : 05/04/1392 - 09:48


قتل در مشهد،دستگیری در بهشهر

 به گزارش خط امید ،این مرد 60 ساله مشهدی که 13 ماه قبل همسر خود را در نیمه های  شب در یکی از خیابان های  مشهد به قتل رساند،بلافاصله از محل متواری شده و در منزل یکی از دوستانش در بهشهر مخفی شد.

در نهایت پس از 13 ماه تلاش نیروهای پلیس این قاتل 60 ساله در بهشهر دستگیر شد.

متهم پس از دستگیری گفت: زن ۳۰ ساله، همسر دوم و صيغه اي او بوده است که پس از مدتي به دليل برخي مسائل خاص خانوادگي با يکديگر دچار اختلاف شده اند.بررسي هاي بيشتر درباره زواياي پنهان اين پرونده جنايي با دستورات ويژه قاضي اسماعيل شاکر همچنان ادامه دارد.

شرح ماجرا:

دقايق اوليه بامداد هفتم خرداد سال گذشته، مردي که همسرش را تا ميدان وثوق بولوار هاشميه تعقيب کرده بود ناگهان از پشت سر به وي حمله ور شد و او را با وارد آوردن بيش از ۱۱ ضربه چاقو به شدت مجروح کرد. با فريادهاي دلخراش زن ۳۰ ساله يکي از شهروندان با پليس و اورژانس تماس گرفت. دقايقي بعد پيکر بي هوش زن جوان توسط ماموران اورژانس به بيمارستان فارابي مشهد منتقل شد اما او به دليل شدت جراحات وارده جان سپرد.

از سوي ديگر ماموران کلانتري شهرک ناجا که با دستورات رئيس کلانتري تحقيقات خود را در اين باره آغاز کرده بودند مراتب را به قاضي اسماعيل شاکر(قاضي ويژه قتل عمد در زمان حادثه) اطلاع دادند.

با توجه به اهميت موضوع مقام قضايي شبانه عازم بيمارستان شد و به تحقيق پرداخت. بررسي هاي مقدماتي بيانگر آن بود که قاتل ابتدا از پشت سر زن مذکور را مورد اصابت ۴ ضربه عميق چاقو قرار داده و سپس ضربات ديگري بر نقاط مختلف بدن وي فرود آورده است. تحقيقات قاضي ويژه قتل عمد نشان داد ضارب مردي حدود ۶۰ ساله است که سوار بر پژو ۴۰۵ نقره اي بوده است.

ماموران انتظامي ساعتي بعد موفق شدند خودروي مذکور را مقابل منزل برادر متهم در حالي کشف کنند که شيشه آن نيز شکسته بود.اين گزارش حاکي است: به دستور قاضي شاکر ادامه رسيدگي به اين پرونده به اداره جنايي پليس آگاهي خراسان رضوي سپرده شد و به دستور سرهنگ غلامي ثاني( رئيس اداره جنايي آگاهي) گروهي از کارآگاهان با هدايت کارآگاه پهلوان (افسر پرونده) تحقيقات خود را براي دستگيري متهم فراري آغاز کردند.

پي گيري سرنخ هاي موجود نشان مي داد متهم ۶۰ ساله به شمال کشور گريخته است. در همين حال گروهي از کارآگاهان با نظارت کارآگاه محمدي(رئيس شعبه قتل آگاهي) عازم شهرهاي شمالي کشور شدند. اما نتيجه اي به دست نيامد تا اين که پس از حدود ۱۳ ماه فعاليت هاي اطلاعاتي و پليسي، کارآگاهان به سرنخي دست يافتند که نشان مي داد متهم در شهرستان بهشهر و در منزل يکي از دوستانش مخفي شده است. بنابراين کارآگاهان با کسب دستورات و نيابت قضايي عازم بهشهر شدند و در يک عمليات غافلگيرانه متهم ۶۰ ساله را دستگير کردند.او پس از انتقال به مشهد مورد بازجويي قرار گرفت و به ارتکاب جنايت اعتراف کرد./خراسان 

  

دیدگاه شما در مورد : قتل در مشهد،دستگیری در بهشهر

قتل در مشهد،دستگیری در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر