صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
به مناسبت هفته دولت

مسابقه دارت بین کارمندان دولت در بوستان سرو بهشهر برگزار شد/ عکس

به مناسبت هفته دولت مسابقه دارت بین کارمندان دولت با حضوررییس انجمن دارت کشور در بوستان سرو بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 12677

تاریخ انتشار : 07/06/1393 - 11:24


 مسابقه دارت بین کارمندان دولت در بوستان سرو بهشهر برگزار شد/ عکس

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر  به مناسبت هفته دولت ، مسابقه دارت بین کارکنان و خانواده های ادارات  با حضور احمد اسدزاده رییس انجمن دارت کشور در بوستان سرو به میزبا نی شهرداری و شورای اسلامی بهشهر برگزار شد .

 

رییس انجمن دارت کشور در حاشیه این مسابقه گفت: ورزش دارت از ديدگاه روان شناسي و جامعه شناسي براي پرورش تمركز و تقويت اعتماد به نفس ، بالا بردن قدرت محاسبه ، كاهش استرس و هيجانات روحي مورد تاييد بوده و استمرار آن در این فضا برای شهروندان و مخصوصا جوانان  روحيه شاداب و دلپذيري را برای آنان ایجاد مي کند .

 

احمد اسدزاده  افزود : ورزش دارت ضمن اینکه يك بازي و تفريح لذت بخش برای شهروندان محسوب شده ،  مبارزه هوشمندانه و  موفقيت آميزی براي تسكين فشارهاي روحي و رواني ناشي از زندگي روزمره آپارتمان نشینی  مي باشد که با برگزاری مستمر این ورزش در پارکها تا حدودی  اضطراب ناشي ازتنشهای اجتماعی در جوانان تخلیه خواهد شد. 

 

فاطمه ذبیح پور مسئول روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بهشهر نیز در خصوص این مسابقه گفت : 15 تیم بهمراه خانواده در این مسابقه شرکت کردندکه نفرات اول تا پنجم  به ترتیب حسن انتظاری از صنعت، معدن ، تجارت(نفر اول  ) و علی حبیبی از خانواده آموزش وپرورش (نفر دوم  )، محمد طاهر بهرام پور از خانواده آموزش وپرورش(نفر سوم)،  عباس حیدری از خانواده بیمه سلامت(نفر چهارم) و امیر علی قادری از خانواده بیمارستان مهر(نفر پنجم  ) بوده اند که هدایایی به آنها تقدیم شد .
 

 

 

 

  

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 08 شهریور 1393 - 16:29
  .

  عکس آقای .... عضو شورا که عمدا تو عکسها نیست انشاءالله. راستی ایشون کی .... شدند؟

  0 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 09 شهریور 1393 - 10:19
  یک دوست

  خط امید عزیز تیتر مطلبت را یکبار دیگه بخوان به مناسبت هفته دولت مسابقه دارت بین کارمندان دولت با حضوررییس انجمن دارت کشور در بوستان سرو بهشهر برگزار شد.حالا به عکسها توجه کن بابا چه کارمندهای نوجوانی داریم در بهشهر دست مریزاد اینقدر نیروی کار کم داریم مجبوریم دیگه.......... نوجوانان ماه کارمند شدن دیگه عجب

  0 0
دیدگاه شما در مورد : مسابقه دارت بین کارمندان دولت در بوستان سرو بهشهر برگزار شد/ عکس

 مسابقه دارت بین کارمندان دولت در بوستان سرو بهشهر برگزار شد/ عکس

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر