صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون سیاسی استاندار در بهشهر

موتور توانای هر دولت کارکنان آن است / بندر امیر آباد بهشهر منطقه آزاد می شود

معاون استاندارگفت : کارکنان دولت با کمترین توقع و بی ادعا در جهت سازندگی جامعه و خدمتگذاری به مردم تلاش می کنند و موتور توانای هر دولتی کارکنان و کارمندان آن است.

کد خبر : 12675

تاریخ انتشار : 06/06/1393 - 20:11


موتور توانای هر دولت کارکنان آن است / بندر امیر آباد بهشهر منطقه آزاد می شود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر مراسم گرامی داشت هفته دولت و تقدیر از کارمندان نمونه دولت با علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران آیت الله جباری در مسجد جامع بهشهر برگزار شد.

 

یونسی در این مراسم ضمن  گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت :این بزرگواران اسوه و الگوی مدیریت جهادی و پرچم دار فضائل اخلاقی در حوزه مدیریت بودند.

 

معاون استاندارافزود : کارکنان دولت با کمترین توقع و بی ادعا در جهت سازندگی جامعه و خدمتگذاری به مردم تلاش می کنند و موتور توانای هر دولتی کارکنان و کارمندان آن است.

 

وی گفت : مقام معظم رهبری دیروز در دیدار با دولت باید ها و نباید هایی را مطرح فرمودند که بر ما واجب و تکلیف است که به این بایدها و نبایدهای مد نظر رهبری جامعه عمل بپوشانیم چرا که در این دنیای سرشار از ظلم و فساد هیچ رهبری به پاکی، دلسوزی،با تقوایی ،خداترسی و عدالت رهبر ما نیست و این لطف خداست به ما و ما باید به رهبر خود بنازیم و ببالیم و افتخار کنیم.

 

علیرضا یونسی  تصریح کرد : امسال در هفته دولت حدود 540 پروژه در سراسر استان با بودجه تقریبی  1058 میلیارد تومان در حال افتتاح است که وضعیت اقتصادی استان مازندران بهبود پیدا خواهد کرد.

 

وي افزود : گردشگري، دومين راه كسب درآمد كشورهاي توسعه يافته است كه متاسفانه و به رغم برخورداري از اماكن متعدد تاريخي و طبيعي، هنوز موفق به درآمدزايي مناسب از آن نشديم.

 

معاون استاندار گفت: بهشهر با برخورداري از آثار تاريخي ، طبيعي و گردشگري ، نيازمند احداث زيرساخت هاي مناسب براي كسب درآمدهاي بيشتر و ايجاد فرصت هاي شغلي پايدار است.

 

يونسي بهشهر را داراي ظرفيت فراوان در حوزه گردشگري و ميراث فرهنگي دانست و گفت : يكي از برنامه هايي كه بايد در دستور كار مديران استاني و شهرستاني قرار بگيرد، احيا اين ميراث ارزشمند با سرمايه گذاري مطلوب در اين بخش است.

 

معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران از سفر رييس جمهوري در چند ماه آینده به مازندران خبر داد و گفت : يكي از پيشنهادات مازندران براي تصويب در اين سفر، تبديل منطقه ويژه اقتصادي اميرآباد بهشهر به منطقه آزاد تجاري است.

 

يونسي ادامه داد : در صورت تصويب اين طرح ، اقتصاد شرق مازندران دچار تحول بسيار مثبتي شده و رونق اقتصادي ، در شهرهاي اين مناطق رخ خواهد داد.

 

محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر نیز در سخنانی گفت: درنظام اداری باید تمام تلاش خود را برای خدمتگذاری به مردم داشته باشیم و احترام ویژه و عملی به آنها بگذاریم.

 

نورزاد ادامه داد: با پروژه هایی که داریم تا آخر سال افتتاح خواهد شد کمک شایانی به اقتصاد شهرستان خواهد کرد به طور مثال با راه اندازی سد گلورد که با کانال های انحرافی اش تا به امروز300میلیارد تومان هزینه داشته است اقتصادی مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری و یک اقتصاد پایداری در شهرستان شکل خواهد گرفت.

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : موتور توانای هر دولت کارکنان آن است / بندر امیر آباد بهشهر منطقه آزاد می شود

موتور توانای هر دولت کارکنان آن است / بندر امیر آباد بهشهر منطقه آزاد می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر