صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دوسوی نبرد پنجاه‌روزه

کد خبر : 12672

تاریخ انتشار : 06/06/1393 - 12:25


دوسوی نبرد پنجاه‌روزه

به گزارش خط امید بهشهر _ وعده الهی چه زود محقق شد: «و لینصرن الله من ینصره ان‌الله لقوی عزیز». روز گذشته در غروب پنجاهمین روز نبرد تاریخی غزه، سرانجام رژیم سفاک و کودک‌کش صهیونیستی ناچار شد دست‌های خون‌آلود شیطانی‌اش را در برابر عظمت و هیبت مقاومت مردم غزه و مبارزان فلسطین بالا ببرد و به آنچه که طی روزهای گذشته از آن فرار می‌کرد، تن داد و بدون قید و شرط در برابر خواسته‌های مقاومت تسلیم شد.

این رویداد بزرگ یعنی شکست رژیم صهیونیستی از مردمانی محاصره شده و منع شده از هرگونه امکانات ضروری آن هم به مدت هشت سال و تعداد معدودی مبارز با سلاح‌های ابتدایی، بدون در نظر گرفتن هر گونه حاشیه، نقطه عطف بزرگی در تاریخ تحولات رژیم صهیونیستی با فلسطین و بسیار تأثیرگذار در آینده این تحولات است که شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی از آن چنین یاد می‌کند: «دوران پیروزی‌های ارتش اسرائیل به سر آمده است.»

این رویداد عظیم که در سرزمین کوچکی واقع شد، برای خبرگان و نخبگان عرصه‌های نظامی، سیاسی، اجتماعی و... این پرسش کوبنده را طرح می‌کند: چرا رژیم صهیونیستی با دارا بودن پیشرفته‌ترین سلاح‌های روز دنیا و برخوردار از پشتیبانی قدرتمندترین کشورها و دست زدن به فجیع‌ترین جنایات در نهایت به جای پیروزی، شکست سنگین و خفت‌بار نصیبش شد؟!

به نظر می‌رسد پاسخ تشریحی به این پرسش در هر عرصه‌ای هر چه باشد در نهایت به این آموزه دینی ختم می‌شود که: هر ملتی با گردن نهادن به احکام الهی در برابر ظالمان و جباران ایستادگی و پایداری کند و استوار بماند تا مرحله‌ای که شایسته نصرت الهی شود، به‌یکباره نصرت الهی نازل می‌شود.

و اینک پس از پنجاه روز نبرد نابرابر، در یک‌ سوی میدان، صهیونیست‌های جانی طعم تلخ شکست حقیرانه و ذلیلانه را در کام دارند و در سوی دیگر، ملتی با هزاران زخم بر پیکر و با قامتی استوار، شهد شیرین پیروزی الهی را می‌چشند؛ شهدی که با ادامه مقاومت تا فتح قدس، می‌تواند چون جویباری زلال جاری بماند.


منبع : علیرضا ابکایی

 

  

دیدگاه شما در مورد : دوسوی نبرد پنجاه‌روزه

دوسوی نبرد پنجاه‌روزه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر