صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بابایی در گفتگو با خط امید

شهیدان رجایی و باهنر مصادیق واقعی خدمتگذاری به مردم

حجت الاسلام سید محمد بابایی گفت : شهیدان رجایی و باهنر مصادیق واقعی خدمتگذاری به مردم هستند.

کد خبر : 12610

تاریخ انتشار : 05/06/1393 - 13:50


شهیدان رجایی و باهنر مصادیق واقعی خدمتگذاری به مردم

به گزارش خط امید بهشهر حجت الاسلام سید محمد بابایی رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر ضمن تاکید بر این که  شهیدان رجایی و باهنر مصادیق واقعی خدمتگذاری به مردم هستند افزود: شهیدان رجایی و باهنر انسان هایی بودند که برای عزت و سربلندی ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکردند و جان خود را در راه اعتلای دین مبین اسلام فدا کردند. 

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر  ادامه داد : چنین افرادی باید الگوی همه کارگزاران و مسئولین نظام قرار گیرند و زنده نگه داشتن یاد و نام آنها در حقیقت زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و خدمتگذاری است که همه ما باید به سهم خود در این راه قدم برداریم.

 

بابایی تصریح کرد: مسیری که به شهادت ختم می شود حتما مسیر حق و درست بوده است، شهیدان رجایی و باهنر در پی فتح کشور نبودند بلکه تمام تلاششان را برای فتح قلوب مردم بکار بردند و این رمز جاودانگی یاد و نام آنها در بین مردم است که همه ساله با برگزاری مراسم گرامیداشت از آنها تجلیل می کنند.

 

این مسئول فرهنگی در پایان تأکید کرد: مسئولین نظام اسلامی ایران تنها با الگو قرار دادن چنین انسان هایی می توانند بر همه فشارهای سیاسی و اقتصادی بیگانگان و دشمنان فائق آیند و ایران اسلامی را به آنچه که شایسته مردمان ولایی و با بصیرت آن است برسانند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : شهیدان رجایی و باهنر مصادیق واقعی خدمتگذاری به مردم

شهیدان رجایی و باهنر مصادیق واقعی خدمتگذاری به مردم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر