صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یک لیوان آب با طعم گل در فریدونکنار/عکس

چند روزی است که وضعیت آب شرب در شهرستان فریدونکنار در شرایط بحرانی قرار دارد، به طوریکه اصلا نمی توان از آن به برای نوشیدن استفاده کرد.

کد خبر : 12507

تاریخ انتشار : 03/06/1393 - 15:29


یک لیوان آب با طعم گل در فریدونکنار/عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ در حالی که گرمای هوا در شهرستان فریدونکنار در سال جاری به بالاترین درجه خود نسبت به سالهای گذشته رسیده است بی تدبیر مسئولین موجب ایجاد نارضایتی در بین مردم شهرستان فریدونکنار شده است.

نزدیک به یک هفته است که آب آشامیدنی در این شهرستان بسیار کثیف و به رنگ کاملاً قهوه ای است و اگر بیننده اطلاع درستی از این موضوع نداشته باشد، آن را با نوشیدنی هایی چون نوشابه اشتباه می گیرد.

هر چند در چند روز گذشته این امر کمی بهبود یافته اما کثیفی آب شرب به راحتی قابل وضوح است، آب شربی که همه خانواده های این شهرستان آن را برای مصرف روزانه خود مورد استفاده قرار می دهند و چه بسا با مصرف آن به انواع بیماری های کلیوی و ریوی مبتلا شوند.

 

 

با توجه به اینکه شغل بیشتر مردم این شهرستان کشاورزی و آزاد است تهیه آب به شیوه های دیگر همچون خرید آب معدنی برای شان سخت و دشوار خواهد بود و از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست و این در حالی است که مبالغ مصرف آب بر روی قبوض همواره سنگینی می کند.

در هر حال به نظر می رسد بهتر است مسئولین به جای اینکه دست بر روی دست بگذارند کمی هم با تدبیر خود به فکر مردم و سلامتی آنها در این شهرستان باشند تا انواع امراض و بیماری ها به سراغ آنها نیاید.


منبع : بصیرنیوز

 

  

دیدگاه شما در مورد : یک لیوان آب با طعم گل در فریدونکنار/عکس

یک لیوان آب با طعم گل در فریدونکنار/عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر