صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
موج انتقادها به برگزاری جنگ شادی در شب شهادت امام صادق(ع)

انتقاد وبلاگ نویس بهشهری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

آن ازاعطای مجوز به کارگردان معلوم الحالی که دراین شهرسکونت ندارد وفقط نمایشنامه های سخیف او دراین شهر ساکن است تاجنگ شادی درشب شهادت رئیس مذهب امام جعفرصادق(علیه السلام).

کد خبر : 12503

تاریخ انتشار : 03/06/1393 - 11:52


انتقاد وبلاگ نویس بهشهری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

به گزارش خط امید بهشهر یکی از وبلاگ نویسان شهرستان در آخرین مطلب خود انتقاد تندی به رییس اداره فرهنگی ارشاد اسلامی در خصوص اقدامات ضد فرهنگی اخیر در شهرستان بهشهر مانند اجرای تئاتری با درون مایه سخیف و برگزاری جنگ شادی در شب شهادت ائمه اطهار  در وبلاگ ناز قلم کرد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:

به بهانه برگزاری جنگ شادی در شب شهادت
هر چه بگندد نمکش می زنند، وای به روزی که بگندد نمک
به نام او که اگرحکم کند ماهمه محکومیم...
گویند عابری باچندعددنان ازخیابانی عبورمیکرد.چشمش به گدایی افتادکه درحال گریه کردن بود ازاوپرسیدچراگریه میکنی؟گداپاسخ دادبخاطرگرسنگی.عابر هم کنارگدانشست وشروع کرد به گریه کردن.گدانگاهی به اوکرد وپرسیدتوچراگریه میکنی؟عابر گفت بخاطرگرسنگی تو.گداگفت مردحسابی اگرتویکی ازآن نانهایی که دردست داری به من بدهی هیچکدام ازما دیگرگریه نمیکنیم.عابربا نیشخندی به گداگفت تاصبح برایت گریه میکنم ولی نان به تونمیدهم.

حکایت بالا باردیگردرشهری بنام بهشهر باحالتی دیگروتغییرشخصیت ها درحال تکراراست حکایت رئیس اداره ای که فقط نام فرهنگ وارشاد بالای اداره او جاخوش کرده وبویی ازآن نه ازدرون اداره می آید نه درسطح شهرپخش است.رئیسی که خودالبته ازخانواده محترم شهید نیز هست ولی در اداره ای که مشغول به فعالیت است نشانی ازآرمانهای شهدا پیدانیست.زمانه،زمانه عجیبی است درسالی که به فرموده رهبری حکیم وفرزانه انقلاب سال فرهنگ نامگذاری شده مع الاسف مسئولان دولتی(مخصوصادر دولت تدبیروامید)به فکر چسباندن این کلام آقادر جلوی اداره هستند نه به فکر اجرایی کردن آن (مثل همان حکایت بالا)

اداره فرهنگ وارشاداسلامی!!!بهشهرنیز ازاین قاعده مستثنی نیست ودرجایی که میرفت اقدامات جدی درمسئله فرهنگی شهرگرفته شودشاهد بی فرهنگی مداوم دراین حوزه هستیم.آن ازاعطای مجوز به کارگردان معلوم الحالی که دراین شهرسکونت ندارد وفقط نمایشنامه های سخیف او دراین شهر ساکن است تاجنگ شادی درشب شهادت رئیس مذهب امام جعفرصادق(علیه السلام).

آقای رئیس نمیدانم تئاتر"فراراز زندان2"را دیده ای یانه؟که اگرجواب چه مثبت وچه منفی باشد برای شماوهمکارانتان جای تآسف دارد.تئاتری که بامجوزشما وفقط برای خنداندن مردم دست به هرکار قبیحی میزد از دیالوگهای زشت تاحرکات قبیح همجنس بازی در این نمایشنامه که دل هرباغیرتی را به درد می آورد.واما این شاهکارآخرتان درعدم جلوگیری ازبرنامه جنگ شادی شبهای اشرف البلاد درشب شهادت امام صادق(علیه السلام)که بعد از آن هرکاری هم بکنید به تعبیرمثال (که درآن مناقشه نیست) نوشدارویی است پس از مرگ سهراب.

آقای رئیس به نظرمیرسد با عوض شدن دولت آرمانها واهداف شما نیز عوض شده است وباز هم به تعبیرمثال شما وهمکارانتان "خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو"هستید.امیدوارم در وجدان شما وهمکارانتان به جای تبلیغات فرهنگی غیرت فرهنگی پیدا شود که دیگرشاهد این بی فرهنگی ها در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تحت مدیریت شمانباشیم.

درپایان این نکته راهم به شماوهمه مسئولان فرهنگی یادآورمیشوم که مردم ولایتمداربهشهر ازآرمانهای امام  که برای به ثمررساندن آن قریب به 800 شهید تقدیم کردند دست نخواهند کشید وتاپای جان از این انقلاب بامحوریت ولایت فقیه ایستادگی خواهندکرد. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 03 شهریور 1393 - 14:00
  بچه بسیجی های بهشهر

  ما هم حمایت خود را از این وبلاک نویس و موارد گفته شده اعلام می داریم. به امید روز یکه تو فرهنگ و ارشاد بهشهر تغییری ایجاد بشه از .... فرهنگ ارشاد از .... و.....که جای تاسف داره اینا تو فرهنگ و ارشاد هستن

  4 5
دیدگاه شما در مورد : انتقاد وبلاگ نویس بهشهری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

انتقاد وبلاگ نویس بهشهری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر