صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور معاون وزیر راه شهرسازی

پل روگذر کمربندی بهشهر افتتاح شد

پل روگذر کمربندی بهشهر با طول 620 متر و عرض 23 متر با حضور دکترعلی نورزاد معاون وزیر راه شهرسازی افتتاح شد.

کد خبر : 12365

تاریخ انتشار : 29/05/1393 - 21:30


پل روگذر کمربندی بهشهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر مراسم افتتاح پل روگذر کمربندی بهشهر عصر امروز با حضور دکترعلی نورزاد معاون وزیر راه شهرسازی ، علی اسد مدیر کل راه و شهر سازی مازندران  ، آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر ،دکتر مقیمی نماینده مردم بهشهر و محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر و مسئولین و خانواده های شهدای بهشهر در سالن بصیرت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر برگزار شد.

 

دکترعلی نورزاد معاون وزیر راه شهرسازی در این مراسم ضمن تشکر از تلاش های دکتر مقیمی و نورزاد فرماندار بهشهر در خصوص ساخت این پروژه گفت : با توجه به محدود های منابع مالی ، الویت بندی عملیات اجرایی پروژه ها و استفاده از فن آوری های نوین در ساخت را برای استفاده بهینه از منابع مالی در نظر می گیریم.

 

معاون وزیر راه شهرسازی  تصریح کرد یکی از رویکرد های دولت تدبیر و امید توجه به توسعه ظرفیت های حمل و نقل ریلی است که بحث راه آهن گرگان بجنورد را در این خصوص داریم و همچنین به دنبال این هستیم که برخی از بزرگراه ها را به آزادراه تبدیل کنیم تا تسهیلاتی برای عبور مرور مردم ایجاد شود و بار سنگین ترافیکی در جاده ها کاسته شود.

 

نورزاد افزود: امیدواریم با همت بیشتر در حدود 154 کیلومتر از آزادراه ها ، 500 کیلومتر از بزرگراه ها ،400 کیلومتر از راه های اصلی و 230 کیلومتر راه آهن را با اعتباری در حدود 20 هزار میلیارد ريال در سال 93 به بهره برداری برسانیم.

 

وی گفت: استان مازندران به عنوان یک حلقه ارتباطی بین 6 استان دارای اهمیت استراتژیک در کریدور های ترانزیتی و مسافری کشور است که اعتبار پروژه استان مازندران در حوزه راه حدود 1600 میلیارد ريال در سال 93 است که آقای دکتر دژپسند قول تحقق تخصیص 100 درصدی اعتبارات طرح های استان را دادند.

 

به گزارش خط امید بهشهر تقاطع غیر همسطح کمربندی بهشهر با طول 620 متر و عرض 23 متر و مبلغ پیمان اولیه 6.8 میلیارد تومان بود که با مبلغ نهایی 9.2 میلیارد تومان به اتمام رسیده است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : پل روگذر کمربندی بهشهر افتتاح شد

پل روگذر کمربندی بهشهر افتتاح شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر