صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مجلس در استیضاح فرجی دانا اسیر حاشیه نشود/جوسازی و اعتراض به استیضاح مساوی با خروج از تدبیر و امید است

رئیس قرارگاه عمار گفت: ما اگر می‌خواهیم دولت، قانون و تدبیر و امید باشیم باید در هر موضوعی اولین صفتمان تن دادن به قانون باشد.

کد خبر : 12259

تاریخ انتشار : 28/05/1393 - 10:50


مجلس در استیضاح فرجی دانا اسیر حاشیه نشود/جوسازی و اعتراض به استیضاح مساوی با خروج از تدبیر و امید است

به گزارش خط امید بهشهر _ حجت الاسلام مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار در خصوص استیضاح فرجی دانا و برخی جو سازی در این خصوص اظهار داشت: ما اگر می‌خواهیم دولت قانون و تدبیر و امید باشیم باید در هر موضوعی اولین صفتمان تن دادن به قانون باشد.

وی افزود: قانون نیز برای مجلس حق نظارت، استیضاح و سوال کردن و حق رای قائل شده است.

حجت الاسلام طائب تاکید کرد: وقتی که مجلس به این نتیجه می‌رسد که باید وزیری استیضاح شود هرگونه جو سازی و اعتراض مقدماتی به این مسئله یعنی خروج از تدبیر، خروج از امید و خروج از قانون و این رفتار مغایر با شعاری است که رئیس جمهور در زمان انتخابات به مردم داد.

رئیس قرارگاه عمار با بیان این مطلب که رای مردم قانون است، خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد که نسبت به عملکرد دولت قبل معترض بودند، الان این استیضاح را حق مجلس نمی‌دانند در حالی که این امر اشتباه است  و همه باید از قانون تبعیت کنند و آن را بپذیرند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی در ادامه خاطرنشان کرد: "مقام معظم رهبری نیز در یک جایی فرمودند به قانون عمل کنید ولو این‌که قانون غلط باشد. "

وی اضافه کرد: مجلس تشخیص داده که استیضاح کند و برخی نیز به خلاف این مسئله اعتقاد دارند و قرارهم نیست که نظر ما مثل هم باشد و لذا اینجا باید به قانون مراجعه کرد و توجه داشت که قوانین در این خصوص چه مجوز هایی داده است.

حجت الاسلام طائب گفت: نمایندگان مجلس نیز باید گوششان به روی این حاشیه سازی‌ها بسته باشد و در این‌که وزیری باید استیضاح شود یا نه، درست عمل کنند.

رئیس قرارگاه عمار بیان داشت: مجلس مانند یک قاضی قوه قضائیه که در صدور حکم مبانی را رعایت می‌کند، باید در اقدامات خود به اصول و مبانی توجه ویژه‌ای داشته باشد تا خدایی نکرده گرفتار حواشی نشود.


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : مجلس در استیضاح فرجی دانا اسیر حاشیه نشود/جوسازی و اعتراض به استیضاح مساوی با خروج از تدبیر و امید است

مجلس در استیضاح فرجی دانا اسیر حاشیه نشود/جوسازی و اعتراض به استیضاح مساوی با خروج از تدبیر و امید است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر