صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ویلای 100 متری!!! یک نماینده مجلس مازنی+تصاویر/قضاوت با شما!

من نماینده برق به آنجا بردم، گاز را هم به آنجا خواهم برد اما مردم بدانند من یک شب هم آنجا نرفته ام.

کد خبر : 12244

تاریخ انتشار : 28/05/1393 - 10:18


ویلای 100 متری!!! یک نماینده مجلس مازنی+تصاویر/قضاوت با شما!

به گزارش خط امید بهشهر _ چندی پیش خبری تحت عنوان زمین‌خواری برخی صاحبان قدرت در اجت سوادکوه در رسانه ها منتشر شده بود که با واکنش های زیادی همراه بود.

در خبرها آمده بود، که منطقه اجت به تنهایی ماهیت روستا را ندارد و جزو املاک روستای ورسک است و سابقاً چوپانان برای چرای دام در آنجا سکونت داشتند ولی به یکباره عده ای، اراضی آنجا را به تصرف خود درآوردند و به ساخت و ساز پرداختند.

آنها در تلاش بودند با تبدیل کردن اجت به روستا کارشان را قانونی جلوه دهند و امکانات لازم را به آنجا بیاورند که در این زمینه موفق هم شدند و برق رسانی به آن منطقه، یک نمونه‌ی آن است.

یادآور می شود طی صورت جلسه‌ای در تاریخ 5 اردیبهشت 92 که به امضای تمامی مسئولان شهرستان سواکوه رسیده، منطقه جنگلی اجت در اطراف روستا، خالی از سکنه اعلام شد و فقط دو خانوار دامدار هستند که به صورت ییلاقی برای چرای دام از آنجا استفاده می کنند.

همچنین در سرشماری سال 1391، جمعیت ورسک هزار و 84 نفر اعلام شد و جالب اینجاست که در این سرشماری از اماکنی اسم برده شده که فقط 4 خانوار زندگی می‌کردند، اما اسمی از اجت در آن نیست.

همسر یکی از نمایندگان مجلس مازندرانی صاحب خانه ای ویلایی در آن منطقه است، این نماینده در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های محلی مازندران در خصوص روستای اجت سوادکوه مازندران چنین اظهار داشت:

روستای اجت یک روستای قدیمی و با هزار سال قدمت است. حرف‌های من را باور ندارید بروید و قبرستان این روستا را ببینید که قبرهای 300 سال قبل در آن وجود دارد. این روستا گورستان دارد و نشان می‌دهد که مردم در این منطقه ساکن بوده اند. روستای بزمیلش بالای روستای اجت قرار دارد. پس وجود این روستا نشان می‌دهد بالاتر از این منطقه هم روستا است. این روستا شناسنامه روستایی دارد و انتخابات شورا در آن برگزار شده است.

وی در پاسخ به این سوال که می‌گویند تعمداً در آن روستا در انتخابات گذشته، صندوق گذاشته شد تا به هویت روستا بودن آن منطقه بیفزاید، گفت:

چطور در روستای معدن در زیرآب به حد نصاب نرسید، انتخابات در آن روستا برگزار نشد؟ یعنی وقتی دولت این قدر هوشیار است که در روستای معدن به دلیل به حد نصاب نرسیدن جمعیت، انتخاب برگزار نمی کند آن وقت بیاید در روستای اجت که به قول آقایان اصلاً ثبت نشده است و ساختگی است، انتخابات برگزار کند؟!

نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که می گویند درخت های راش را قطع کرده اند و ساختمان ساخته اند، بیان داشت:

در محیط روستا آثاری از درخت 20 سال پیش حتی وجود ندارد، شما حتی عکسی نمی توانید در این مورد پیدا کنید. این حرف دروغ است. این درخت ها داخل حریم روستا نیست، خارج از حریم روستا است. تمام سوادکوه یا توسکاستان است یا راشستان، یا نمدارستان یا.... این روستا حتی برق نداشت من نماینده برق به آنجا بردم.

این نماینده در پاسخ به این سوال که می گویند چون شما آن جا ویلا دارید امکانات به اجت رفته است، عنوان کرد:

بله، البته ارث پدری خانم بنده بوده است. 100 متر زمین این روستا را خانم بنده دوباره از همان افراد خاص با مزایده خریده است. الان هم عرض می کنم، گاز را هم به آنجا خواهم برد اما مردم بدانند من یک شب هم آنجا نرفته ام.

بلاغ: اجت سوادکوه

این نماینده گفته که تنها یک زمین 100 متری در آنجا دارد، با توجه به تصاویری که خبرنگار بلاغ، از منزل همسر این نماینده گرفته، به نظر می رسد خیلی بیشتر از این متراژی که آقای نماینده گفته، باشد.

جای تعجب دارد که این نماینده به جای پیگیری وظایف اصلی خود در حوزه مجلس، مأمور برق رسانی و گازرسانی به ویلای همسر گرامی شده است.

 

بلاغ: اجت سوادکوه

 

بلاغ: اجت سوادکوه

 

بلاغ: اجت سوادکوه

 

ضمناً تصویر نامه ای که ملاحظه می کنید، در خصوص اجت، از سوی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران به مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری است که باز هم قضاوت را به عهده مخاطبین می گذاریم.

 

بلاغ: اجت سوادکوه


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ویلای 100 متری!!! یک نماینده مجلس مازنی+تصاویر/قضاوت با شما!

ویلای 100 متری!!! یک نماینده مجلس مازنی+تصاویر/قضاوت با شما!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر