صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سر و صدای امروز فتنه گران از شادی نیست؛

جیغ «بنفش»«سبزها»،از عصبانیت!

تکلیف «امت خداجویی» که بیرق عزای پسر پیغمبر را در عاشورای 88 آتش زدند و با توهین به تمثال امام امت، شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه» سردادند، با آخوند و طلبه و «روحانی» روشن است!

کد خبر : 1213

تاریخ انتشار : 29/03/1392 - 10:58


جیغ «بنفش»«سبزها»،از عصبانیت!

خط امید،سجاد توکلی/ پیش از این ها نوشته بودم نه روحانی عارف می شود نه عارف روحانی که صدای خیلی ها درآمد. باز هم بخوانید: اصحاب فتنه ای که این روزها بیشتر از اصولگرایانی که به ظاهر بازنده انتخابات 92 بودند، گیج و منگ هستند و نمی توانند پاسخی بر ادعاهای کذب و سراسر دروغشان مثل: مهندسی انتخابات، انتخابات آزاد، گزینه های از پیش تعیین شده نظام، تقلب بزرگ و ... در اذهان عمومی بیابند.

 

اصلاح طلبان به یک «روحانی» رای دادند!

سر و صدای امروز فتنه گران از شادی نیست، بلکه واقعیت این است که «سبزها» جیغ «بنفش» می کشند! از عصبانیت؛ از فشار و از نارحتی؛ چرا که اصلاح طلبان واقعی و در چارچوب نظام به همراه خیل مردمی که دنبال اعتدال بودند، به یک روحانی رای دادند. تکلیف «امت خداجویی» که بیرق عزای پسر پیغمبر را در عاشورای 88 آتش زدند و با توهین به تمثال امام امت، شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه» سردادند، با آخوند و طلبه و «روحانی» روشن است!

برای رهبری نظام اسلامی 270 هزار رای = اا میلیون رای

تقلب تقلب تقلب! مگرمدعی نبودند جلیلی، قالیباف و ولایتی گزینه های رهبری هستند؟ مگر داد نزدند که با رد صلاحیت هاشمی مشارکت زیر 50 درصد است؟ مگر شورای نگهبان، ائمه جمعه، سپاه و بسیج را متهم به دخالت در انتخابات نکردند؟ پس چه شد؟!

حضور 73 درصدی مردم در انتخابات اگر پیروزی نظام نیست، پس چیست؟

چه کسی مثل حضرت خامنه ای عزیز پای حقوق مردمش ایستاده؟ اختلاف رای 270 هزار باشد یا 11 میلیون، آقا هوای مردم را دارد! اکثریت یک کشور 75 میلیونی با اختلاف 270 هزار نفر نظرشان بر اقلیت اولویت دارد. قانون قانون است. جر زدن هم ندارد. و آقا از همه قانون مند تر است. عادل است. هوای نفس ندارد. کسی هوای نفس داشته و دارد که وقتی گفتند بگو «کجا تقلب شده» ساکت می ماند و ساعتی بعد بیانیه تجمع اعتراض آمیز صادر می کرد!

چوب خدا به اصولگرایان

معتقدم خدا با تلنگری که در انتخابات 24 خرداد به اصولگرایان زد خیلی از چیزها را دوباره یادشان آورد. امام فرمود: خرمشهر را خدا آزاد کرد. برخی یادشان رفته بود. فکر می کردند همه کاره آن ها بوده و هستند. برادر «سعید» یادش بماند توفیق هایی که در مذاکرات هسته ای نصیب شد ثمره پافشاری بر گفتمان توحیدی مقاومت بوده است. «حاج باقر قالیباف» بداند به مدد نگاه جهادی بود که تونل توحید افتتاح شد. «دکتر ولایتی» جانفشانی شهدایی مثل دوران و چمران را به خاطر بسپارد آنگونه که تاریخ صفویه را از بر است! و بچه حزب اللهی ها هم بدانند رای به حسن روحانی، رای به یک روحانی است که سالها نماینده آقا بوده. هرچند عبای هاشمی به دوشش باشد!

هنوز چند روز نگذشته، بی بی سی و صدای آمریکا تحلیل می کنند که ما اشتباه کردیم و گزینه نظام و رهبری کسی نیست جز روحانی!

احمدی نژاد عامل انتحاری در اردوگاه اصولگرایی

4 سال پیش نوشتم: ما نژادمان احمدی است، احمدی نژادی نیستیم. امروز هم باید با همان تحلیل گفت که متاسفانه محمود احمدی نژاد عامل انتحاری در اردوگاه اصولگرایان بود که مسئولیت این انفجار هم به عهده جریان انحرافی است!

احمدی نژاد بعد از دو سالی که کشور را به دست بادهای بهاری سپرد و مشایی نتوانست از فیلتر شورای نگهبان بگذرد سیاست خودزنی را در پیش گرفت و همه تلاشش چون گذشته بر این است که چهره ای مظلوم و به یادماندنی از خود به جای بگذارد که فردا با ادعاهای مختلف سعی بر بازگشت به قدرت نماید. هر چند او از هوش سرشاری برخوردار است ولی همین هوش سرشار باعث شده حافظه تاریخی این ملت را فراموش کند. ملت مدیون زحمات دولت نهم و دهم خواهد بود اما خاطرات تلخ احمدی نژاد را در سرباز زدن از قانون، خط قرمز کشیدن های پیرامون نزدیکان، عدول از شعارهای انقلاب، بداخلاقی های در تعامل با سایر قوا و از همه مهمتر زاویه گرفتن از رهبری را هرگز نخواهند بخشید.

نویسنده : سجاد توکلی

 

  

دیدگاه شما در مورد : جیغ «بنفش»«سبزها»،از عصبانیت!

جیغ «بنفش»«سبزها»،از عصبانیت!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر