صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بابل تأکید کرد

لزوم توانمندی بسیجیان از نظر بدنی و رزمی

سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در میان جمعی از بسیجیان بابل حاضر شد و به پرسش و پاسخ با آنان پرداخت.

کد خبر : 12054

تاریخ انتشار : 22/05/1393 - 13:35


لزوم توانمندی بسیجیان از نظر بدنی و رزمی

به گزارش خط امید بهشهر _ محمدرضا نقدی در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابل در جمع بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: عمده ترین امکانات بسیج روانه پایگاه ها می شود و در طی سه الی چهار سال اخیر 13هزار پایگاه در کشور ساخته شده است و یک سوم کل بودجه بسیج صرف پایگاه های بسیج می شود.

وی با اشاره به پیش بینی یک سالن ورزشی برای هر حوزه افزود: 2هزار سالن ورزشی طی سه سال واقعاً بی نظیر و چه بسا معجزه گونه است و برای خیلی از افراد غیر قابل باورست.

نقدی گفت: سالن های صالحین استاندارد هست ولی نه برای فوتبال و والیبال بلکه برای ورزش های رزمی تا بسیجیان ما از نظر بدنی و رزمی توانمند شوند چرا که هدف اصلی سالن ها نیز همین است.

وی افزود: خانه همه‌ی مادران شهید یک حلقه صالحین است که نباید از آنها غافل شد و هر معلم مدرسه یک سرگروه صالحین است که با سازماندهی و تلاش بیشتر باید از این امکانات استفاده کافی را داشته باشیم.

این مسئول با اشاره به مضرات ماهواره ها گفت: مردم باید باور کنند که ماهواره ها را ترک کنند چرا که اکثر شبکه های ماهواره ای برای خانواده ها مضر هستند.

همچنین به نقل از فارس، سردار نقدی در مدرسه تورنگ بابل در جمع ارکان شجره طیبه صالحین این شهرستان با اشاره به موقعیت دینی و اعتقادی این شهرستان، بابل را مهد شهدا و رزمندگان خسته تن لشکر ویژه 25 کربلای مازندران برشمرد.

وی با اشاره به اینکه آنچه در غزه موجب مقاومت در برابر دشمن شده است، باور و اعتقاد دینی بود، اظهار داشت: اگر این باور و اعتقاد دینی از جامعه برچیده شود، جامعه دچار شکست می‌‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه خداوند مؤمنان را با عزت می‌خواهد تصریح کرد: دشمنان بشریت به دنبال این هستند تا انسانیت را خوار و ذلیل کنند.

نقدی با بیان این که امروز مبارزه بین استکبار و جهان اسلام را شاهد هستیم، خاطرنشان کرد: صلابت و اقتدار ملت ایران در مبارزات دفاع مقدس موجب الگو گرفتن کشورهای اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه دشمن با علم به اینکه دیگر قادر نیست با جنگ سخت به سراغ کشور ما بیاید، ابراز داشت: استفاده از فرهنگ ماهواره و جنگ نرم و به دنبال آن جنگ اقتصادی از اهداف دشمنان برای شکست ملت ایران است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه صلابت جوانان غزه نیز موجب پیروزی آنان شده است، گفت:‌ دشمن با موشک‌های غربی به دنبال کشتار مردم غزه است، اما آنها همچنان با ایمان و اعتقاد مبارزه می‌کنند.

نقدی با بیان اینکه دشمن با تهاجم و شبیخون فرهنگی وارد کار شده است، افزود: در گذشته فقط 6 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان وجود داشت اما در حال حاضر 162 شبکه فارسی زبان با گویش ایرانی علیه ایران راه‌اندازی شده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ دشمن با همه این ابزارها به دنبال ضربه زدن به اهداف نظام انقلاب اسلامی ایران است، اما تاکنون موفق نشده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم توانمندی بسیجیان از نظر بدنی و رزمی

لزوم توانمندی بسیجیان از نظر بدنی و رزمی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر