صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
غرضی در دانشگاه مازندران:

مردم باید سال ها تاوان افزایش بی رویه قیمت ها را بدهند/گرانی در دولت هاشمی نتیجه روی آوردن مردم به دولت خاتمی

سیدمحمد غرضی با قدردانی از مدیریت صحیح دولت روحانی در ایجاد ثبات در کشور، به وی تذکر داد: اگر دولت دست در جیب مردم فقیر بکند و از طرفی هزینه های دولت از درآمد ها بیشتر باشد، دولت سرنگون خواهد شد.

کد خبر : 12013

تاریخ انتشار : 22/05/1393 - 09:47


مردم باید سال ها تاوان افزایش بی رویه قیمت ها را بدهند/گرانی در دولت هاشمی نتیجه روی آوردن مردم به دولت خاتمی

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از  مشهد سر ، سیدمحمد غرضی، نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پانزدهمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های کشور در دانشگاه مازندران با بیان اینکه مدیریت ایران در مذاکره با سران 5+1 صحیح است، افزود: موفقیت سیاست خارجی، انعکاس استعداد داخلی است.

وی با بیان اینکه آمریکا نیاز بیشتری به حل مساله اش با ایران دارد، افزود: اگر اوباما این مشکل را حل نکند، دمکرات ها در انتخابات آینده ریاست جمهوری با شکست جدی مواجه خواهند شد.

غرضی در ادامه فرهنگ را متعلق به عامه مردم دانست و خاطرنشان کرد: دولت فرهنگ ساز نیست بلکه مجموعه دستاوردهای ملت ها در طول تاریخ، فرهنگ را شکل می دهد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به مشکلات اقتصادی چند ساله اخیر کشور اشاره کرد و با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت احمدی نژاد گفت: در زمان آغاز دولت احمدی نژاد مزد ماهانه یک کارگر 400 هزار تومان و هر دلار هزار تومان بوده است اما زمان پایان یافتن دولت مزد کارگر به 500 هزار تومان رسید ولی دلار به سه هزار تومان افزایش یافت.

غرضی با قدردانی از مدیریت صحیح دولت روحانی در ایجاد ثبات در کشور، به وی تذکر داد: اگر دولت دست در جیب مردم فقیر بکند و از طرفی هزینه های دولت از درآمد ها بیشتر باشد، دولت سرنگون خواهد شد.

وی تاکید کرد: مردم ایران باید سال ها تاوان افزایش بی رویه قیمت ها را بدهند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به قدرتمند بودن عقبه دولت روحانی خواستار افزایش فعالیت سیاسی و اجتماعی نسل جوان شد.

غرضی در ادامه در خصوص ارتباط خود با هاشمی و خاتمی گفت: من از سال 1340 تا 1376 با آقای هاشمی بودم ولی همیشه با ایشان یکی و بدو می کردم.

غرضی ادامه داد: در دولت هاشمی با گرانی روبرو شدیم که نتیجه اش روی آوردن مردم به دولت خاتمی بود. 

  

دیدگاه شما در مورد : مردم باید سال ها تاوان افزایش بی رویه قیمت ها را بدهند/گرانی در دولت هاشمی نتیجه روی آوردن مردم به دولت خاتمی

مردم باید سال ها تاوان افزایش بی رویه قیمت ها را بدهند/گرانی در دولت هاشمی نتیجه روی آوردن مردم به دولت خاتمی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر