صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در چهارمین جشنواره مطبوعات مازندران

کسب مقام سومی توسط خبرنگاران بهشهری

عبدالرضا خلیلی تیرتاشی خبرنگار بهشهری روزنامه قدس و خانم آزاده بابانژاد خبرنگار فارس در بهشهر در این جشنواره مقام سوم را کسب کردند.

کد خبر : 11904

تاریخ انتشار : 18/05/1393 - 10:34


کسب مقام سومی توسط خبرنگاران بهشهری

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر دهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های اطلاع رسانی مجازی مازندران،با حضور بیش از 60 نشریه محلی، سراسری، نمایندگی خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی مجازی مازندران و دو رسانه تخصصی حوزه شهری و هنری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

 

مراسم اختتامیه این جشنواره و تقدیر از رتبه های برتر در این جشنواره  نیز با حضور دکتر حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد عصر روز جمعه برگزار شد.
 در این مراسم که همزمان با آیین بزرگداشت روز خبرنگار برگزار شد از برترین های جشنواره مطبوعات در متل بانک ملی بابلسر با اهدای تندیس ،لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

 

در این جشنواره نیز عبدالرضا خلیلی تیرتاشی خبرنگار بهشهری روزنامه قدس در بخش " گزارش " این جشنواره مقام سوم را کسب کرد و همچنین در بخش تیتر بخش رسانه های مجازیآزاده بابانژاد خبرنگار خبرگزاری فارس در بهشهر مقام سوم را کسب کرد و  از این دو خبرنگار در حضور دکتر انتظامی معاوم مطبوعاتی وزیر ارشاد ،ربیع فلاح استاندار مازندران و مسئولان استانی با اهدای تندیس قدردانی شد.

 

به گزارش خط امید عبدرالرضا خلیلی تیرتاشی مدیریت روابط عمومی اداره آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی نژاد شهرستان بهشهر را بر عهده دارد. 

  

مطالب مرتبط با : کسب مقام سومی توسط خبرنگاران بهشهری
دیدگاه شما در مورد : کسب مقام سومی توسط خبرنگاران بهشهری

کسب مقام سومی توسط خبرنگاران بهشهری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر