صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ابتکاری نو برای رفع مشکل ازدواج و جهیزیه نوعروسان در ساری/مسئولان انگیزه را از خیرین نگیرند!

مجتبی نوروزی گفت: صندلی بسیاری از مسئولان خالی مانده بود و این نشان از کم لطفی‌شان به این همایش بود، در صورتی که حضور آنها می توانست مایه دلگرمی زوج های جوان، اصناف و مسئولان برگزارکننده این همایش ها باشد.

کد خبر : 11883

تاریخ انتشار : 17/05/1393 - 13:16


ابتکاری نو برای رفع مشکل ازدواج و جهیزیه نوعروسان در ساری/مسئولان انگیزه را از خیرین نگیرند!

به گزارش خط امید بهشهر _ مجتبی نوروزی، جوان ساروی در حاشیه همایش بزرگ پیوند زیبا که در سالن همایش جمعیت هلال احمر ساری برگزار شد،اظهار داشت: تاکنون این همایش ها به صورت عمومی و با هدف کمک به نیازمندان در مشهد، اصفهان و تهران برگزار شد اما در مازندران این همایش برای نخستین بار به صورت اختصاصی و برای زوج های جوان برگزار می شود.

وی افزود: با هماهنگی اصناف مرتبط با ازدواج جوانان و جهیزیه نوعروسان، آنها را تشویق به این کار خداپسندانه و انسان دوستانه می کنم و خوشبختانه این اصناف و بازاریان که از گذشته تا کنون نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند، استقبال خوبی از این طرح پیوند زیبا کردند.

مدیر طرح پیوند زیبا اذعان داشت: علاوه بر بازاریان با تجربه و قدیمی استقبال اصناف و بازاریان جوان نیز در این طرح خداپسندانه در این چند سال اخیر به ویژه در مازندران چشم‌گیر بوده که نشان از نوع‌دوستی و نیک‌اندیشی هم‌وطنان به ویژه مازندرانی‌ها دارد.

نوروزی با بیان اینکه با انجام این کار خیر، دل بسیاری از جوانان و خانواده های شان شاد می شود، گفت: از مدت ها پیش به این فکر بودم تا این همایش را در زادگاهم ساری، مرکز استان مازندران برگزار کنم.

این جوان ساروی عنوان کرد: با هماهنگی اصناف مختلف استان که مرتبط با ازدواج جوانان و جهیزیه نوعروسان هستند و نیز همکاری انجمن خیریه مائده آسمانی و برخی مسئولان استان و شهرستان، موفق شدیم نخستین همایش با نام پیوند زیبا و معرفی خدمات و کالاهای ویژه جهزیه نوعروسان را با حضور 300 زوج جوان و برخی از مسئولان استان و شهرستان برای نخستین بار در کشور، در مازندران برگزار کنیم.

نوروزی در ادامه افزود: با وجود اینکه اصناف و زوج های جوان استقبال خوبی از این همایش کردند اما صندلی بسیاری از مسئولان استانی و شهرستانی خالی مانده بود و این نشان از کم لطفی شان به این همایش بزرگ بوده، در صورتی که حضور آنها می توانست مایه دلگرمی زوج های جوان، اصناف و مسئولان برگزارکننده این همایش ها باشد.

مدیر طرح پیوند زیبا یادآور شد: به  300 زوج شرکت کننده در همایش به قید قرعه جوایزی نفیس اهدا و برای این زوج ها و بیش از هزار زوج دیگر که در این طرح شرکت کردند، کارت جهیزیه و خدمات ازدواج با تخفیف ویژه صادر و به نشانی آنها پست می شود و آنها می توانند با مراجعه به فروشگاه های معتبر، بهترین کالاها را با قیمت مناسب خریداری کنند و از خدمات اصناف مرتبط مانند آرایشگران، گل کاری ماشین عروس، تصویر بردار، آتلیه و... با تخفیف ویژه بهره مند شوند.

نوروزی افزود: به زودی در شهرهای مختلف استان مازندران این همایش ها برگزار می شود تا جوانان استان به دلیل هزینه های ازدواج این سنت پیامبر(ص) را به تعویق نیندازند.

وی تصریح کرد: دوست دارم جوانان دیگر نیز با الگوگیری از طرح من در ترویج و گسترش این کار خداپسندانه و انسان دوستانه تلاش کنند و با این کار خود و خانواده شان را مانند من بیمه کنند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ابتکاری نو برای رفع مشکل ازدواج و جهیزیه نوعروسان در ساری/مسئولان انگیزه را از خیرین نگیرند!

ابتکاری نو برای رفع مشکل ازدواج و جهیزیه نوعروسان در ساری/مسئولان انگیزه را از خیرین نگیرند!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر