صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ساری و میاندورود خبر داد

راه اندازی پرواز مستقیم ساری - دبی

محمد دامادی با اشاره به توسعه پروازهای خارجی در فرودگاه های استان، گفت: پرواز مستقیم ساری - دبی به زودی در فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری ایجاد می شود.

کد خبر : 11845

تاریخ انتشار : 16/05/1393 - 13:23


راه اندازی پرواز مستقیم ساری - دبی

به گزارش خط امید بهشهر _ محمد دامادی در نمایشگاه مطبوعات و رسانه های مجازی مازندران اظهار داشت: رسانه های قدرتمند استان در نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: نقش رسانه ها در استان بسیار پررنگ بوده و تنها مسئله این است که رسانه ها باید از رپرتاژمداری بکاهند تا آزادی قلم در حوزه رسانه ارتقا یابد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه اعتبارات ملی به بخش عمران مازندران ضعیف است، تصریح کرد: می طلبد مسئولان ملی توجه بیشتری در حوزه عمرانی به استان داشته باشند.

دامادی با بیان اینکه در ایام تعطیلات مردم بسیلری از اقصی نقاط کشور به استان سفر می کنند، افزود: در این ایام راه های استان مسدود می شود و مسئولان ملی باید در این زمینه توجه ویژه صورت دهند.

وی افزود: نمایندگان و مسئولان برای اعتبارات عمرانی و راه های استان باید با مسئولان ملی چانه بزنند چون مازندران در رده های متوسط از حیث اعتبار در پروژه های عمرانی است.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه  پیگیر توسعه فرودگاه های استان هستم، افزود: در آینده نزدیک پرواز مستقیم دبی از فرودگاه ساری راه اندازی و پرواز بحرین نیز راه اندازی می شود.

وی بیان کرد: در نشست با رئیس سازمان میراث فرهنگی و مدیر ماهان مقرر  شد تعداد پروازهای داخلی فرودگاه های استان به مشهد مقدس افزایش یابد.

دامادی افزود: ساری از بهترین فرودگاه های کشور بوده و باید پروازهای داخلی و خارجی در این فرودگاه افزایش یابد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : راه اندازی پرواز مستقیم ساری - دبی

راه اندازی پرواز مستقیم ساری - دبی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر