صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حواشی جالب مراسم استقبال و معارفه مهدی پرهام در قائم‌شهر/آیا نساجی به روزهای رویایی خود می رسد؟

مهدی پرهام بار دیگر با حضور مسئولان استانی به عنوان مالک باشگاه نساجی مازندران معرفی شد.

کد خبر : 11786

تاریخ انتشار : 12/05/1393 - 19:40


حواشی جالب مراسم استقبال و معارفه مهدی پرهام در قائم‌شهر/آیا نساجی به روزهای رویایی خود می رسد؟

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از بلاغ، 

باشگاه نساجی مازندران بار دیگر با همت مسئولان استانی به مهدی پرهام واگذار شد.

مراسم معارفه مالک باشگاه، ‌صبح شنبه در سالن اجتماعات شهرداری قائم‌شهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و امیرقلعه‌نوعی سرمربی تیم استقلال و هواداران این تیم برگزار شد.

در چند جلسه‌ای که با عزم جهادی مسئولان در دفتر استاندار در تهران برگزار شد، نهایتاً با مصوبات توانستند نظر مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی را جلب کرده و وی را دوباره به تیم ریشه‌دار قائم‌شهر بازگردانند.

در پایان این مراسم از سوی مهدی پرهام، صادق درودگر به عنوان مدیرعامل و نادردست‌نشان به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندران معارفه شدند.

در ادامه حواشی جالب مراسم استقبال و معارفه مهدی پرهام را می خوانید.

* تعداد زیادی از هواداران زودتر از موعد مقرر در ابتدای کمربندی حضور یافته بودند.

* چند تن از نساجی چی ها با تهیه شیرینی در جمع هواداران حضور یافتند و کام شان را شیرین کردند.

* هواداران نساجی مازندران با دیدن پرهام شعارهای حمایت آمیز سر دادند. تعدادی از هواداران نیز اشک شوق می ریختند و گریه می کردند.

* تدارک مراسم استقبال از مهدی پرهام توسط تمامی لیدرهای نساجی مازندران چیده شده بود و بخشی از هزینه های این مراسم توسط خود آنها و بخشی دیگر نیز توسط کمک های مردمی و هواداران این تیم تقبل شد.

* برای انتقال پرهام به سالن اجتماعات شهرداری قائم‌شهر دو دستگاه اتومبیل تهیه شده بود و مهدی پرهام را با اصرار و فشار زیاد سوار وانت ایسوزو کردند ولی مالک نساجی پس از طی یکی دو کیلومتر، وقتی استقبال شدید مردم را دید، ترجیح داد سوار اتومبیل خودش شود.

* یک کامیونت نیز با انواع پرچم هایی که به آن وصل شده بود در راه کاروان قرار گرفته بود و شعارهای هواداران نساجی مازندران در حمایت از مهدی پرهام فضا را حسابی گرم کرده بود.

* تعدادی از هواداران نساجی مقابل اداره آب منطقه ای قائم‌شهر جلوی پرهام و سایر هواداران را گرفتند و آنها را از زیر پرچم بزرگ قرمزی که تهیه کرده بودند عبور دادند!

* در میدان طالقانی قائم‌شهر نیز گوسفندی زیر پای مهدی پرهام قربانی کردند و او را شدیداً مورد تشویق قرار دادند.

* کاروان استقبال از مهدی پرهام ترافیک جالبی در طول مسیر ایجاد کرد و مردم کنجکاو حاضر در پیاده رو با اشتیاق این مراسم را نظاره گر بودند.

* هواداران نساجی، پرهام را تا مقابل درب شهرداری قائم‌شهر مشایعت کردند و به محض پیاده شدن مهدی پرهام شعار "پرهام آبرامویچ" و "پرهام قائم‌شهری" اطراف شهرداری را تحت تأثیر خود قرار داده بود.

* جعفر حسینی شهردار قائم‌شهر، محمدهادی خلردی، حامد ابراهیمی، فرشید قدیمی و چند مسئول دیگر از مالک باشگاه نساجی مقابل درب شهرداری استقبال کردند و به او خوش آمد گفتند.

* محمدحسن حیدرزاده نیز همراه با پرهام از ماشین پیاده شد تا مالک نساجی با دوست همیشگی خود در جمع مردم قرار گیرد.

* پرهام و سایر مسئولان به مدت 15 دقیقه در محوطه شهرداری قائم‌شهر منتظر شدند تا تمامی مسئولان خود را به مراسم معارفه برسانند.

* بنر جالبی با مضمون "پرهام به وطن خوش آمدی" در ورودی درب سالن خودنمایی می کرد.

* در داخل سالن بنری خطالب به سرمربی استقلال تهران نصب شده بود با این مضمون:

جناب آقای امیر قلعه نوعی، مربی ارزنده فوتبال ایران!

بدینوسیله حضور حضرتعالی را در جمع هواداران باشگاه نساجی مازندران گرامی می داریم و خواهان دادن مشاوره سالم به مهدی پرهام، مالک باشگاه نساجی مازندران هستیم.

* استقرار هواداران نساجی در سالن اجتماعات شهرداری به کندی صورت گرفت و خیل عظیم هواداران نساجی، کوچک بودن این سالن را به رخ مسئولان کشاند. کمبود صندلی سبب شد تا تعداد زیادی از هواداران نساجی دور تا دور سالن نیز به صورت ایستاده نظاره گر مراسم باشند.

* امیر قلعه نوعی و صادق درودگر (مدیرعامل جدیدالانتصاب باشگاه نساجی) نیز وارد سالن اجتماعات شدند و مورد تشویق شدید هواداران نساجی مازندران قرار گرفتند.

* حسینی و علی پور (نماینده های مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی)، یونسی (معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران)، مهدی محمدی (فرماندار قائم‌شهر)، بهروان (رئیس هیأت فوتبال مازندران)، خلردی (نائب رئیس هیأت فوتبال استان)، سعادتمند (مدیرکل ورزش و جوانان مازندران)، غلامرضا رضوی (معاون فنی اداره کل ورزش و جوانان)، بهنام طیبی (عضو شورای شهر قائم‌شهر)، فرشید قدیمی (رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر)، مهدی پیروزرام (مدیرعامل سایپاشمال)، سیدمحمود اسدی و رضا نیکزاد (سرپرستان سابق نساجی) و جمعی از پیشکسوتان نساجی مازندران در مراسم معارفه حضور داشتند.

* مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و حامد ابراهیمی به عنوان مجری برنامه به مسئولین و هواداران نساجی خوش آمد گفت.

* حامد ابراهیمی (رئیس شورای شهر و رئیس هیئت فوتبال قائم‌شهر)، فرماندار قائمشهر را مسئولی باغیرت خواند و گفت: حل مشکلات نساجی مازندران، دغدغه چند ماه اخیر مهدی محمدی بود. با این جمله ابراهیمی، مهدی محمدی با شعار "فرماندار باغیرت" مورد تشویق شدید هواداران قرار گرفت.

* رئیس شورای شهر قائم‌شهر غلامرضا بهروان را دیگر مسئول زحمتکش استان برشمرد و گفت: مهندس بهروان سرمایه فوتبال مازندران در سطح کشور است و همیشه برای تیم های استان دل می سوزاند. در اینجا نیز هواداران نساجی رئیس هیأت فوتبال مازندران را حسابی مورد تشویق خود قرار دادند.

* رئیس هیأت فوتبال قائم‌شهر از حسین قاسم نژاد نیز بابت زحماتی که برای نساجی کشید تقدیر و تشکر کرد.

* هواداران مهدی پرهام را با شعار "پرهام آبرومویچ" به کرات مورد تشویق قرار دادند. آنها بهروان را نیز تشویق کردند و با شعار: "بهروان حمایت حمایت" خواستار توجه بیشتر او به نساجی شدند.

* ذوق زدگی و شور و اشتیاق در بین هواداران نساجی به خوبی مشهود بود و شعارهای آنها به صورت خودجوش سرداده می شد.

* برادران دست نشان با شعارهای "رحیم بکن بائر" و "نادر امپراطور" مورد تشویق شدید هواداران قرار گرفتند.

* جمع زیادی از عکاسان و فیلم‌برداران صحنه های جالب مراسم معارفه مهدی پرهام را ثبت و ضبط کردند.

* تعداد زیاد سخنرانان این مراسم نیز در نوع خود عجیب بود. با احتساب حامد ابراهیمی که به نوعی اجرای برنامه را بر عهده داشت، 12 نفر پشت تریبون قرار گرفته و هر کدام دقایقی به صحبت پرداختند! حامد ابراهیمی، فرشید قدیمی، مهدی محمدی (فرماندار)، احمد سعادتمند، غلامرضا بهروان، کمال علی پور، سیدهادی حسینی، علیرضا یونسی، مهدی پرهام، امیر قلعه نوعی، صادق درودگر و نادر دست نشان.

* فرماندار قائم‌شهر علت عدم حضور آیت الله معلمی امام جمعه قائم‌شهر شرکت در یک جلسه مهم در ساری اعلام کرد و همچنین غیبت دکتر فلاح استاندار مازندران را نیز شرکت در جلسه شورای معاونین وزارت کشور اعلام کرد و گفت: از طرف این دو عزیز مأموریت دارم مراتب عذرخواهی از شما را اعلام بدارم.

* قبل از آغاز سخنرانی رئیس هیأت فوتبال مازندران، حجت قاسمی لیدر تیم نساجی با صدای بلند به حضار گفت: این مرد برای نساجی مازندران خیلی زحمت کشید تا این جمله تشویق شدید بهروان را به دنبال داشته باشد.

* حجت قاسمی همچنین قبل از آغاز سخنان سیدهادی حسینی نیز گفت: آقای حسینی! در سال مدیریت جهادی مدیریت خوبی از خود به خرج دادید و از شما تشکر می کنیم و خطاب به حضار گفت: برای سید هم دست بزنید.

* نکته قابل توجه سخنرانی سیدهادی حسینی که سبب تعجب حضار نیز شده بود، خطاب قراردادن دیگران با نام کوچک شان بود. عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در سخنان خود از واژه های "مهدی"، "امیر"، "صادق" و "نادر" برای پرهام، قلعه نوعی، درودگر و دست نشان استفاده می کرد و هرگز نام خانوادگی آنها را به زبان نیاورد!

* صحبت های نادر دست نشان حسن ختام برنامه امروز بود. به همین دلیل وی در پایان بار دیگر مورد تشویق بی حد و حصر هواداران نساجی مازندران قرار گرفت.

اما خواندن صحبت های تعدادی از مسئولان که در این مراسم به سخنرانی پرداختند، خالی از لطف نخواهد بود.

***

فرماندار قائمشهر که در طول ماه های اخیر تلاش های وافری را برای حل مشکلات نساجی از خود نشان داده بود، گفت: چندین جلسه خوب و سازنده با آقای پرهام در تهران برگزار کردیم که حاصلش برنامه امروز شد.

مهدی محمدی با اعلام حمایت قاطع خود از مهدی پرهام افزود: الحمدلله مقام عالی دولت در مازندران یعنی آقای دکتر فلاح نگاه بسیار خوبی به نساجی دارند و قطعاً در ادامه نیز شاهد حمایت های ایشان از مهدی پرهام خواهیم بود.

* حمایت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از پرهام

سعادتمند مدیرکل ورزش و جوانان مازندران هم در سخنان کوتاهی با اعلام حمایت خود از پرهام گفت: جمع خوبی از مسئولان برای رفع مشکلات نساجی و رسیدن این باشگاه به موفقیت شکل گرفته است و این بسیار خوب است.

* بهروان: پرهام، عضو جدانشدنی ورزش مازندران است

رئیس هیئت فوتبال مازندران هم در ابتدای  سخنان خود گفت: من خادم فوتبال ایران بالأخص استان خودم هستم.

غلامرضا بهروان به رمزهای موفقیت نساجی اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی، به کاری گیری نیروی انسانی کارآمد و حمایت هوادارن و مسئولان از فاکتورهایی است که می توانند این باشگاه قدیمی و ریشه دار را به سرمنزل مقصود برسانند.

وی نساجی را شناسنامه فوتبال مازندران خواند و گفت: پرهام عضو جدانشدنی ورزش مازندران است و باید حمایت های گسترده ای از سوی مسئولان ارشد استانی از ایشان صورت گیرد.

* کمال علی پور: کم لطفی صدا و سیمای تبرستان به نساجی

علی پور یکی از نمایندگان قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از زحمات سردار قاسم نژاد، حمایت کامل و قاطع خود را از مهدی پرهام اعلام کرد.

وی در ادامه با طرح گلایه ای از مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران گفت: متأسفانه شاهد کم محبتی دوستان صدا و سیما نسبت به نساجی هستیم.

علی پور ادامه داد: پخش زنده بازی‌های تیم فوتبال نساجی مازندران باید در اولویت اقدامات صدا و سیمای مرکز تبرستان قرار بگیرد و حتی اگر شده باید بازی های نساجی بصورت رایگان و زنده به روی آنتن برود.

* سیدهادی حسینی: نساجی متعلق به هوادارانش است

سیدهادی حسینی دیگر نماینده مردم قائم‌شهر نیز ضمن تقدیر از همه مسئولانی که دست به دست هم دادند تا مشکلات نساجی حل شود، گفت: می خواهم از دو قشر پیشکسوتان و هواداران تشکر صمیمانه ای انجام دهم.

وی افزود: بنده در زمان مدیریت 6 ساله ام در ورزش استان از طرف دوستان زیادی مورد محبت قرار گفته بودم اما واقعاً حمایت های پیشکسوتان جانانه و وصف ناپذیر بود. از آقا مهدی (پرهام) می خواهم تا همواره پیشکسوتان را در کنار خود داشته باشد.

حسینی همچنین خطاب به هواداران نساجی گفت: بدون حضور شما انجام هیچ کاری میسر نیست. نساجی مال شماست و نساجی بدون شما به جایی نخواهد رسید.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی همچنین از هواداران خواست تا هوادار نساجی باشند و از مداخله گری در امورات تیم خودداری کنند.

* معاون سیاسی امنیتی استاندار: یک تیم از مازندران باید در لیگ برتر حضور داشته باشد

علیرضا یونسی، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران نیز طی سخنانی از اعلام حمایت قاطع خود و شخص دکتر فلاح استاندار مازندران از مهدی پرهام خبر داد.

وی با بیان اینکه اهل تملق و شعار دادن نیست، گفت: این خواسته استانداری مازندران است که با وجود پتانسیل زیادی که در بین جوانان مازندران وجود دارد، یک تیم از استان در لیگ برتر فوتبال کشور حضور داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: یقین دارم که با همت آقای پرهام و حمایت ما مسئولان و همچنین پشتوانه هواداران خونگرم این تیم، به زودی شاهد صعود نساجی به لیگ برتر فوتبال خواهیم بود و بار دیگر در مراسمی با عظمت بیش تر جشن صعود خواهیم گرفت.

* پرهام: نساجی در فصل جدید هیچ گونه مشکلی به لحاظ مالی نخواهد داشت

مهدی پرهام که یکبار دیگر برای سرمایه گذاری به عنوان مالک به باشگاه نساجی بازگشته است، گفت: 6 سال پیش که به اینجا آمده بودم هیچ شناختی از تیم‌داری نداشتم و فقط هزینه می کردم اما الان با دوستانی که در فوتبال پیدا کرده ام می خواهم با برنامه در نساجی سرمایه گذاری کنم.

وی با بیان اینکه امیر قلعه نوعی نقش زیادی در بازگشتش به شهر قائم‌شهر و باشگاه نساجی داشته است، افزود: با مشورت هایی که با قلعه نوعی داشتم، آقای صادق درودگر را به عنوان مدیرعامل و نادر دست نشان را به عنوان سرمربی تیم در فصل جدید انتخاب کرده ام.

پرهام با اعلام اینکه نساجی در فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور  هیچ گونه مشکلی به لحاظ مالی نخواهد داشت، گفت: قصد دارم تا گستره فعالیت باشگاه نساجی را به رشته های دیگری همچون کشتی نیز افزایش دهم.

* درودگر: با برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در اندیشه موفقیت نساجی هستیم

صادق درودگر که از سوی پرهام به عنوان مدیرعامل باشگاه نساجی معرفی شده بود نیز دقایقی در جمع حاضران به صحبت پرداخت.

وی در ابتدا گفت: مفتخر هستم که هر جایی بخش خصوصی وارد سرمایه گذاری در فوتبال کشورمان شده، از بنده برای مدیریت باشگاه دعوت بعمل آمده و بنده هم با چند باشگاه از جمله استیل آذین و ملوان همکاری داشته ام.

درودگر از "شرکت فولاد سهند غرب" به عنوان اسپانسر مالی تیم نساجی در فصل پیش رو نام برد و گفت: برنامه کوتاه مدت ما صعود به لیگ برتر و برنامه بلند مدت نیز تدوین ساختار مناسب و رسیدن به موفقیت های بیش تر در آینده خواهد بود.

* نادر دست نشان: اشتباه داشته ام اما به نساجی خیانت نکرده ام/از نظرات پیشکسوتان استفاده می کنم اما کسی نباید در کار من دخالت کند

نادر دست نشان هم که با انتخاب پرهام به عنوان سرمربی نساجی مازندران سکاندار فنی این تیم پرهوادار خواهد بود، گفت: صحبت کردن در حضور بزرگانی چون دبیر ملکیان، حاج رحیم دست نشان و آقای محسنیان کار بسیار سختی است.

وی با طرح موضوع استفاده قلعه نوعی از چندین دستیار در زمان مربیگری اش در تیم ملی فوتبال کشورمان و نمونه برداری اش از این کار در سال های اخیر گفت: ایشان به لحاظ سنی از بنده 4 سال کوچکتر است اما به لحاظ افتخارات از بزرگان ایران و آسیا هستند.

دست نشان با تشکر از همه مسئولانی که دلسوزانه به دنبال حل مشکل نساجی بودند، مشکلات چند سال گذشته خود در نساجی را مورد توجه قرار داد و گفت: در آن سال آقای حیدرزاده با وجود زحمات فراوانی که برای نساجی کشیدند اما به لحاظ مدیریتی کم تجربه بودند و همین موضوع باعث شد تا حواشی تیم کمی زیاد شود.

سرمربی نساجی ادامه داد: قبول دارم که در آن سال اشتباهاتی را مرتکب شده بودم اما هیچ خیانتی به باشگاه نساجی چه به لحاظ مالی و چه از لحاظ جذب بازیکنان و مسائل دیگر انجام نداده ام.

وی با بیان اینکه قطعاً از مشاوره های پیشکسوتان نساجی برای پیشبرد اهداف باشگاه در امورات فنی استفاده خواهم کرد، اذعان داشت: از همه عزیزان خواهش می کنم نظرات و پیشنهادات خود را به بنده ارائه دهند اما در کار بنده دخالت نکنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : حواشی جالب مراسم استقبال و معارفه مهدی پرهام در قائم‌شهر/آیا نساجی به روزهای رویایی خود می رسد؟

حواشی جالب مراسم استقبال و معارفه مهدی پرهام در قائم‌شهر/آیا نساجی به روزهای رویایی خود می رسد؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر